Zamknij

Sławomir goli brodę po kwarantannie. Zapowiedział nowy weselny hit [WIDEO]

16.06.2020 20:54

Sławomir zaskoczył fanów ostatnią zmianą wizerunku. Gwiazdor rock polo postanowił zapuścić brodę w związku z kwarantanną. Teraz wrócił do starego wyglądu, przy okazji zapowiadając premierę teledysku "Weselny Pyton".

Sławomir
fot. YouTube/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Sławomir Zapała to znany wokalista rock polo. Autor hitu "Miłość w Zakopanem" jakiś czas temu przeszedł zaskakującą metamorfozę. W związku z zaleceniami izolacji społecznej oraz zamknięciem zakładów fryzjerskich i barberów, muzyk postanowił zmienić swój wizerunek. Porzucił charakterystycznego wąsa i zapuścił długą, gęstą brodę. Większości internautów spodobało się nowe oblicze Sławomira. Niektórzy chcieli jednak, by jak najszybciej wrócił do dawnego wizerunku.

Do sieci trafiło właśnie nagranie, na którym widzimy, jak Sławomir goli "kwarantannową" brodę. Tą czynnością podkreślił, że wraca do muzyki, choć jeszcze bez koncertów. Zwrócił jednak uwagę na to, że zgodnie z zaleceniami rządu można już organizować wesela do 150 osób. W związku z tym postanowił wypuścić teledysk do swojego nowego hitu "Weselny Pyton".

Zobacz także: Sławomir już tak nie wygląda. Wokalista rock polo zapuścił długą brodę [FOTO]

Sławomir goli brodę na premierę nowego teledysku [WIDEO]

- Cześć, tu Sławomir. Szykujemy się właśnie do premiery "Weselnego Pytona" na naszym kanale na youtube, no i oczywiście jak jest premiera - to trzeba się porządnie wyszykować. Także Sławomir postanowił się ogolić. Cieszę się bardzo, że zostały otwarte wesela, no i w związku z tym mam nadzieję, że ten "Weselny Pyton" w ojczyźnie da po prostu trochę radości - zapowiedział podekscytowany wokalista.

Premiera teledysku "Weselny Pyton" odbędzie się 20 czerwca. Wtedy także ruszy przedsprzedaż nowej płyty piosenkarza rock polo. Sławomir ma nadzieję, że już niebawem wróci do koncertowania. Zachęcił fanów do udziału w akcji "Otwieramy koncerty", która zwraca uwagę na obecnie trudną sytuację branży muzycznej.