Obserwuj w Google News

Siwiec w „Kocham Cię Polsko”: ile jest stref czasowych w Polsce?

Redakcja
1 min. czytania
04.06.2018 14:00
Zareaguj Reakcja

Natalia Siwiec w „Kocham Cię Polsko” na pytanie o to, ile jest stref czasowych w Polsce, udzieliła zaskakującej odpowiedzi. Zwykła pomyłka czy wtopa?

Natalia Siwiec
fot. screen YouTube

Natalia Siwiec w „Kocham Cię Polsko”

Natalia Siwiec wzbudza spore zainteresowanie w mediach. Teraz w sieci krąży filmik sprzed kilku miesięcy ukazujący fragment programu „Kocham Cię Polsko” z udziałem celebrytki. Ona oraz pozostali uczestnicy brali udział w serii pytań o mniejszej i większej trudności. Kiedy prowadząca, Barbara Kurdej-Szatan, przeczytała pytanie o strefy czasowe w Polsce, modelka bez chwili namysłu wypaliła z zaskakującą odpowiedzią: w Polsce są dwie strefy czasowe. Pytanie to było banalnie proste, a taka odpowiedź dała hejterom powody do żartów.

Choć odcinek „Kocham Cię Polsko” z udziałem Natalii Siwiec emitowany był w telewizji już kilka miesięcy temu, to teraz znów stał się hitem sieci i wywołał falę kąśliwych komentarzy na temat modelki. Zdaje się, że Natalia po prostu cały czas miała w głowie poprzednie pytanie – o to, ile dni równych nocom występuje w roku. A może też pomyliło się jej przez istniejącą zmianę czasu?

Na szczęście modelka ma do siebie dystans, bo kiedy tylko zdała sobie sprawę z tego, co powiedziała, wybuchła szczerym śmiechem.

RadioZET.pl/SA