Obserwuj w Google News

Shazza walczy z chłoniakiem. Pokazała się w programie "Dzień dobry TVN" [FOTO]

2 min. czytania
11.07.2022 14:53
Zareaguj Reakcja

Shazza choruje na nowotwór. Piosenkarka disco polo jest w trakcie leczenia chłoniaka, ale nie zwalnia tempa w pracy. W weekend pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN", aby zaprezentować swoją nową piosenkę.

Shazza
fot. VIPHOTO/East News

Shazza niedawno poinformowała, że zmaga się z chorobą nowotworową. U wokalistki zdiagnozowano chłoniaka - złośliwy nowotwór komórek układu chłonnego. O chorobie Shazza dowiedziała się przypadkiem podczas badania obrazowego. Na początku pandemii poddała się pierwszej chemioterapii. Obecnie przechodzi kolejne tego typu leczenie i ma nadzieję, że wkrótce uda jej się wrócić do zdrowia. 

Redakcja poleca

Shazza ma nowotwór. Gwiazda disco polo choruje na chłoniaka

55-latka nie ukrywa, że energię do walki z nowotworem czerpie z aktywnego trybu życia. Mimo leczenia nie zrezygnowała z koncertowania i wciąż nagrywa nowe piosenki. W miniony weekend Shazza pojawiła się na muzycznej scenie "Dzień dobry TVN", żeby zaprezentować nowy utwór "Jackie, Jackie". 

Cieszę się, że dzisiaj mogę być razem z wami i świętować 30-lecie. Nieszczęśliwie w pandemię wpisała się moja choroba. To nie tak, że ktoś napisał, czy powiedział, że to choroba wykluczyła mnie z pracy. To pandemia wykluczyła mnie z pracy - oznajmiła. 

Piosenkarka cieszy się, że może nadal robić to, co kocha. Dzięki temu, że ciągle ma zajętą głową, nie rozmyśla nad swoim stanem. 

Sam fakt choroby to nie jest rzecz, na którą się czeka. Ona się pojawia i zmienia się cała perspektywa i sposób myślenia. Natomiast praca, którą kocham, jest dla mnie pasją. Ona daje mi motywację. Pozwala mi zapomnieć o leczeniu - wyznała Shazza. 

Gwiazda hitu "Bierz co chcesz" na koniec zaapelowała do wszystkich, który tak jak ona zmagają się z chorobą, żeby się nie poddawali.

Pamiętajmy, że jesteśmy tu tylko raz, mamy siebie nawzajem, żebyśmy wykorzystali każdą chwilę, podchodzili do pewnych rzeczy z większą perspektywą, życzyli sobie przede wszystkim zdrowia i uśmiechu i szanowali siebie nawzajem - powiedziała Shazza. 

Trzeba przyznać, że artystka trzyma się rewelacyjnie pod każdym względem. Taką werwę i optymizm wypada tylko podziwiać!

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS