Zamknij

Shane Lynch rozstał się z żoną. Nie wytrzymali razem w kwarantannie

Patrycja Chudolińska
22.04.2020 13:30

Shane Lynch, wokalista zespołu Boyzone rozstał się z żoną. Irlandczyk zdradził, że choć ich konflikt trwał już od dłuższego czasu, wspólna kwarantanna tylko pogorszyła sprawę.

Shane Lynch
fot. LFI/Photoshot/REPORTER

Shane Lynch to irlandzki wokalista zespołu Boyzone. Muzyk 8 marca 1998 roku poślubił Easther Bennett, z którą rozstał się jednak zaledwie 2 lata później. W 2007 roku ogłosił zaręczyny z kolejną ukochaną, Sheeną White. Ślub odbył się 22 sierpnia 2007 roku, a rok później na świat przyszła ich córka, Billy Rea. Choć wydawało się, że tym razem mężczyzna znalazł wybrankę życia, wspólna kwarantanna mocno zamieszała w ich relacji. Artysta po 13 latach małżeństwa wyprowadził się z ich wspólnego domu.

Shane Lynch wyprowadził się od żony. Małżonkowie nie wytrzymali wspólnej izolacji

Shane Lynch opowiedział o trudnej relacji z żoną w podcaście Paula Danana "Morning After". Przyznał, że kłócili się już od jakiegoś czasu, jednak wspólna kwarantanna w domu tylko zaostrzyła ich konflikt.

- Zazwyczaj cały czas jestem w trasie, a ostatnie trzy miesiące po raz pierwszy spędziłem w domu. Przechodzimy teraz przez trudny okres w tej izolacji. Nie ma mnie nawet w domu rodzinnym, bo ja i ona ciągle się kłóciliśmy. To nie był dobry czas, ani dobra przestrzeń - przyznał podczas rozmowy.

Mężczyzna nie chce skreślać ich całej relacji i wciąż liczy na to, że uda im się dojść do zgody, także dla dobra ich córki. Podkreśla jednak, że "nie zna planu Boga".

- Tylko dlatego, że ją kocham i kocham moje dzieci, czy to oznacza, że jest dla mnie coś nowego? Nie wiem. Muszę czekać na swój czas - podkreślił.

RadioZET.pl/PCh