Zamknij

Selena Gomez reaguje na wywiad Hailey Bieber: „Podłe i obrzydliwe, to nie jest sprawiedliwe”

30.09.2022 18:05

Hailey Bieber udzieliła ostatnio wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat relacji jej męża z Seleną Gomez. Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć na słowa żony Justina Biebera.

Gomez Bieber
fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News, David Fisher/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Hailey Bieber w niedawno udzielonym wywiadzie przyznała, że jej związek z Justinem wzbudził wiele kontrowersji. Niestety gwiazda musiała mierzyć się też z hejtem i nieprzyjemnymi komentarzami fanów związku Seleny Gomez i Justina Biebera.

- Kiedy zaczęliśmy się spotykać, nie był w żadnym związku. To nie w moim stylu mieszać się w czyjś związek. (…) Wiele nienawiści do mnie bierze się z przekonania, że ukradłam jej go. Są jednak ludzie znający prawdę – powiedziała modelka.

Selena Gomez odpowiada na słowa Hailey Bieber

Hailey Bieber nawet po ślubie z Justinem miała otrzymywać od fanów Seleny nieprzyjemne wiadomości. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się zapewnić, że nie rozbiła związku Gomez. Głos w tej sprawie zabrała także sama piosenkarka. Skomentowała ona ostatni wywiad żony jej byłego partnera.

- Myślę, że niektóre z rzeczy, których nawet jestem świadoma, są po prostu podłe i obrzydliwe. To nie jest sprawiedliwe, ponieważ nikt nigdy nie powinien otrzymywać takich wiadomości na swój temat. Jeśli wspierasz Rare, nie mogę ci wystarczająco podziękować, ale wiedz, że reprezentujesz również to, co oznacza i że słowa mają znaczenie. Naprawdę mają znaczenie – podkreśliła Selena, nawiązując do wartości, jakimi kieruje się ona sama i jej firma kosmetyczna.

Myślicie, że po tych wypowiedziach temat rozpadu związku Seleny i Justina zostanie w końcu dla ich fanów zamknięty?

loader
Jennifer Aniston w białej sukience i wpatrzony w nią Brad Pitt w czarnym smokingu na czerwonym dywanie w Cannes
15 Zobacz galerię
fot. Abaca/EAST NEWS