Zamknij

Maffashion pęka z dumy. Obraz Fabijańskiego sprzedany za dużą kwotę. "Ludzie są niesamowici"

Maciej Friedrich
15.09.2021 16:37

Maffashion nie kryje dumy z ukochanego. Sebastian Fabijański wystawił swój obraz na aukcję charytatywną, a ten cieszył się niezwykłym powodzeniem. Dzieło aktora zarobiło łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Maffashion i Sebastian Fabijański
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ EAST NEWS

Sebastian Fabijański to popularny polski aktor, który popularność zyskał dzięki serialowi "Tancerze". Niewiele brakowało, a rozminąłby się z aktorską karierą, gdy po pierwszym roku został wyrzucony z Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Ukończył jednak Akademię Teatralną w Warszawie i w 2009 roku zadebiutował rolą Majkela w "Plebanii". Rozpoznawalność przyniosły mu takie produkcje jak "Miasto 44", "Misja Afganistan", a także współpraca z Patrykiem Vegą. Mogliśmy oglądać go w "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Kobietach mafii" i "Botoksie". W 2020 roku po raz kolejny dał się poznać jako aktor stworzony do filmów sensacyjnych, występując w "Psy 3. W imię zasad".

Wierni fani Fabijańskiego wiedzą, że aktorstwo nie jest jego jedyną pasją. Już jako nastolatek był zafascynowany rapem i tworzył własne utwory. W 2020 roku spełnił marzenie i wydał debiutancki album "Primityw". Poza tym Sebastian próbuje swoich sił w malarstwie. Jak się okazało, jego talent pomógł zebrać pieniądze na leczenie chorego chłopca.

Sebastian Fabijański wystawił swój obraz. Zarobił kilkadziesiąt tysięcy złotych dla chorego chłopca

Maffashion i Sebastian Fabijański ogłosili zbiórkę na leczenie chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni, czyli SMA. Aktor zdecydował się wystawić na charytatywne aukcji jeden ze swoich obrazów. Być może sam nie miał świadomości, jakim zainteresowaniem będzie cieszyć się jego dzieło, które wylicytowano za 11 tysięcy złotych. Kupiec postanowił ponownie wystawić obraz, by zebrać jeszcze więcej pieniędzy.

- Wylicytowany za 11 tysięcy obraz Sebastiana, który ponownie wrócił do obiegu i licytacji. Wszystko po to, aby zebrać jeszcze więcej pieniędzy dla Bartka. Został kupiony za 25 tysięcy złotych. I uwaga! Osoba licytująca przekazała go ponownie na licytację! Ludzie są niesamowici - cieszyła się Maffashion na Instagramie.

Dzieło Fabijańskiego zebrało zatem 36 tysięcy na szczytny cel, a może zebrać o wiele więcej. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

loader