Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański przyłapany w lombardzie. Trudno uwierzyć, czego się tam pozbywał...

2 min. czytania
10.08.2022 17:25
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański uprząta życie po rozstaniu z Maffashion. Aktor został sfotografowany w luksusowym lombardzie w Warszawie, gdzie pozbywał się wartościowej pamiątki po matce swojego syna. Julii Kuczyńskiej będzie przykro? 

Maffashion i Sebastian Fabijański
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Sebastian Fabijański usunął się z social mediów po ostatnich wydarzeniach. Afera z Rafalalą poważnie nadszarpnęła jego wizerunek, do tego przygniotły go problemy osobiste. Aktor rozstał się z Maffashion, z którą ma 2-letniego synka. Wydarzenia nie udało się długo utrzymać w tajemnicy. Wybuchł skandal, w dużej mierze przez samego tatę Bastka, który zaczął zwierzać się z intymnych spraw w mediach. Fabijański publicznie przyznał się do zdrady Maffashion.

Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz, że nie byłem fair i bardzo mi jest z tego powodu przykro i wstyd. Nie chce tutaj świrować na jakiegoś lowelasa, bo ja nigdy nie robiłem takich rzeczy, ja nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj jakoś zwariowałem po prostu. Bardzo przepraszam z tego tytułu i tutaj przepraszam publicznie Julię za to, że takie rzeczy się działy. Nie boję się prawdy na swój temat. Nie chcę też tego kisić w sobie - powiedział w rozmowie z Pudelkiem. 

Ale żeby nie wyjść na jedynego winnego, podkreślił, że Julia Kuczyńska też nie była wobec niego fair, bo pod koniec związku miła wdać się w romans

Redakcja poleca

Fakt: Sebastian Fabijański oddał pierścionek zaręczynowy do lombardu

Przyszedł czas uprzątnąć pamiątki po byłym związku. Sebastian Fabijański postanowił pozbyć się cennej rzeczy po byłej narzeczonej. "Fakt" relacjonuje, że aktor udał się do jednego z warszawskich lombardów, żeby oddać pierścionek zaręczynowy, który wcześniej nosiła na palcu Maffashion. 

Gwiazdor pojawił się pod lokalem w superaucie wartym fortunę i przez moment zastanawiał się, co zrobić. W końcu wszedł do środka - opisuje sytuację tabloid.  

Czyżby u aktora było aż tak krucho z pieniędzmi? Tabloid twierdzi, że nie to było powodem zastawienia cennego pierścionka, lecz chęć definitywnego odcięcia się od przeszłości. 

Jeśli jednak ktoś myśli, że Fabijańskiemu zabrakło pieniędzy, jest w błędzie. Aktor po prostu nie lubi gromadzić pamiątek po swych byłych i po rozstaniu woli się ich pozbyć – czytamy w "Fakcie". 

Myślicie, że Maffashion zrobi się przykro, że tak ważny symbol jej narzeczeństwa z tatą Bastiana właśnie wylądował w lombardzie? 

Joanna Opozda może nie sprzedać swojej sukni ślubnej. Znana wróżka ostrzegła przyszłe panny młode