Zamknij

Scarlett Johansson urodziła. Ujawniono płeć i imię dziecka aktorki

18.08.2021 23:15

Scarlett Johansson urodziła. Magazyn People poinformował, że hollywoodzka aktorka i jej mąż, Colin Josta, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ujawniono już płeć i imię maleństwa.

Scarlett Johansson
fot. Rex Features/East News

Scarlett Johansson i Colin Jost są małżeństwem od 2020 roku. Dość szybko para doczekała się swojego pierwszego dziecka. Na początku lipca w mediach pojawiły się pogłoski o tym, że gwiazda filmów Marvela i jej mąż spodziewają się pierwszego wspólnego potomka. Choć oni sami nie ujawniali żadnych szczegółów, to jednak już wtedy magazyny plotkarskie donosiły, że aktorka urodzi chłopca. Teraz okazuje się, że aktorka właśnie urodziła, a świeżo upieczony tata ujawnił także, jakiej płci jest dziecko i jak dostało na imię.

Zobacz także: Joanna Opozda szczerze o dniu ślubu: "Byłam wściekła, zawiedziona i smutna"

Scarlett Johansson urodziła. Znamy imię i płeć dziecka

w pierwszych doniesieniach o tym, że Scarlett Johansson urodziła, magazyn People, które ujawnił radosną wieść, nie informował o tym, jakiej płci jest dziecko, ani jak dostało na imię. Jednak dość szybko świeżo upieczony tata przekazał serwisowi szczegóły, na które czekało wielu fanów aktorki. Okazuje się, że lipcowe doniesienia o tym, że na świat przyjdzie chłopiec, się potwierdziły. Chłopczyk dostał na imię Cosmo.

Na swoim profilu na Instagramie Colin Jost napisał krótko: "Ok, mamy dziecko. Ma na imię Cosmo. Bardzo go kochamy" - napisał świeżo upieczony tata.

Internauci przyjęli to imię z mieszanymi uczuciami. Wielu pyta, czy to jakiś żart. Większość jednak spieszy z gratulacjami i cieszy się razem z Johansson i jej mężem. Przyłączamy się do gratulacji.