Obserwuj w Google News

Sasha Knezevic ponownie został ojcem. Anja Rubik pogratulowała byłemu mężowi [FOTO]

2 min. czytania
05.07.2022 11:56
Zareaguj Reakcja

Sasha Knezevic ponownie został ojcem. Były mąż Anji Rubik przywitał na świecie drugą pociechę. Serbski model opublikował na Instagramie zdjęcie z maluszkiem, zdradzając jego imię i płeć.

Sasha Kezevic
fot. Instagram.com/ Sasha Knezevic

Sasha Knezevic znów został ojcem. Serbski model i były mąż Anji Rubik doczekał się drugiego potomka. Radosnym zdjęciem podzielił się w mediach społecznościowych, zdradzając też płeć oraz imię dziecka. Sasha przywitał na świecie syna, którego nazwał Marko. Pod zdjęciem z maluszkiem posypało się mnóstwo gratulacji oraz ciepłych słów. Pogratulowała również była żona - Anja Rubik. "Congratulations" - napisała modelka.

Zobacz też:  Były mąż Anji Rubik ponownie wziął ślub? Model skomentował te doniesienia

Sasha Knezevic ponownie został ojcem. Anja Rubik pogratulowała byłemu mężowi [FOTO]

Sasha Knezevic po rozstaniu z Anją Rubik ułożył sobie życie u boku nowej partnerki. W 2018 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary, synek Andrijj. Sasha bardzo chroni prywatność, dlatego zdjęć z partnerką czy dziećmi próżno szukać na jego profilu. Sam zainteresowany przeprowadził się do Wiednia, gdzie mieszka razem z rodziną. Również zawodowo nieco zmienił swój profil. Sasha oddał się pasji do sztuki, gdzie maluje, tworzy kolaże, a jego prace chętnie goszczą na światowych wystawach.

 W jednym z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" mówił, że ojcostwo daje mu mnóstwo radości.

„Wiem, że syn zmienił moje życie całkowicie. Czuję się bardziej osadzony, cieszę się, kiedy mogę patrzeć, jak małe istnienie rośnie. […] Uwielbiam poświęcać mu mój czas. Staram się być sobą, chcę obserwować syna, być dla niego, chcę, żeby był silnym i pewnym siebie człowiekiem” - mówił w rozmowie z "Dzień Dobry TVN"

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS