Zamknij

Sarah Jessica Parker skrytykowana za siwe włosy. Gwiazda odpowiedziała hejterom

09.11.2021 10:31

Sarah Jessica Parker znów jest na fali. Wszystko za sprawą zdjęć do kolejnej serii "Seksu w wielkim mieście". Aktorka pojawiła się niedawno na okładce amerykańskiego "Vogue'a".56-letnia gwiazda odpowiedziała na hejterskie komentarze dotyczące jej wyglądu i siwych włosów.

Sarah Jessica Parker
fot. Rex Features/East News

Sarah Jessica Parker zagości w kolejnej odsłonie "Seksu w wielkim mieście". Gwiazda jest na fali, a niedawno pojawiła się na okładce amerykańskiego "Vogue'a" Aktorka od jakiegoś czasu stawia na naturalny wizerunek i nie farbuje włosów. Nie wszystkim to się podoba. W najnowszym wywiadzie dla "Vogue'a" Sarah zdradziła, co myśli o hejterskich komentarzach fanów na temat jej wyglądu. Gwiazda zdradziła, że ludzie mają zupełnie inne podejście do siwizny mężczyzn, a inne do siwych włosów kobiet.

Zobacz też: Sarah Jessica Parker zdradziła nazwę pierwszego odcinka kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

Sarah Jessica Parker skrytykowana za siwe włosy. Gwiazda odpowiedziała hejterom

"Jest tyle mizoginistycznej gadaniny... O mężczyznach tak się nie mówi. "Siwe włosy, siwe włosy, siwe włosy". Siedzę z Andym Cohenem, ma gęste siwe włosy i jest przepięknie. Dlaczego to jest w porządku? Nie wiem, co mam powiedzieć" - mówiła w rozmowie z "Vogue" gwiazda "Seksu w wielkim mieście".

Sarah podkreśla też, że nie rozumie toku myślenia niektórych osób.

"Nas, kobiety, nieustannie poddaje się krytyce. "Ale jest pomarszczona" albo "ale jest wyprasowana", mówią. (...) Wiem, jak wyglądam. Nie mam wyboru. Co mam z tym zrobić? Przestać się starzeć? Zniknąć?" - zapytała retorycznie gwiazda.

Warto jednak dodać, że najwierniejsi fani Sarah wciąż zachwycają się gwiazdą. Obojętnie co na siebie założy i jaką ma fryzurę, prawią jej komplementy. A wam jak się podoba Sarah Jessica Parker w naturalnej odsłonie?