Zamknij

Sarah Jessica Parker rozbawiła fanów. Do zdjęcia dołączyła gwiazdę memów [FOTO]

22.01.2021 14:40

Sarah Jessica Parker zażartowała z fanów. Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" opublikowała zdjęcie z planu serialu, nawiązując do nieobecności Kim Cattrall w kolejnym sezonie. Zamiast niej na fotografii pojawił się popularny bohater memów ostatnich dni - Bernie Sanders.

Sarah Jessica Parker
fot. Jose Perez / SplashNews.com/ East News

Sarah Jessica Parker niedawno poinformowała, że powstanie kolejny sezon "Seksu w wielkim mieście". W nowej odsłonie kultowego "Seksu" nie zobaczymy jednak serialowej Samanthy, w którą wcielała się Kim Cattrall. Sarah i Kim miały nie darzyć się sympatią w życiu prywatnym, a konflikt między nimi wyszedł w 2018 roku po tym, gdy Parker publicznie złożyła kondolencje Kim, gdy zmarł jej brat.

Zobacz też: Bernie Sanders gwiazdą drugiego planu na zaprzysiężeniu Bidena. W sieci roi się od memów

Sarah Jessica Parker rozbawiła fanów. Do zdjęcia dołączyła popularnego bohatera memów [FOTO]

Na razie nie wiadomo, kto miałby zastąpić aktorkę i czy w ogóle postać Samanthy ponowie zagości w serialu. Sarah Jessica Parker w zabawny sposób zdradziła, kto mógłby ją zastąpić.

Gwiazda opublikowała fotografię z planu "Seksu w wielkim mieście", z której "wycięła" Samanthę i wkleiła zdjęcie amerykańskiego senatora Berniego Sandera, który w ostatnim czasie stał się gwiazdą memów.

Mężczyzna skradł serce mediów po tym, gdy na ceremonii zaprzysiężenia Joego Bidena pojawił się w grubych wełnianych rękawicach. Od tego czasu zdjęcie mężczyzny gości niemal wszędzie i w każdej sytuacji, nawet na planie "Seksu w wielkim mieście". "Jak igła w stogu siana" - zażartowała Sarah.

Fanom pomysł wklejenia senatora do zdjęcia z planu "Seksu" bardzo się spodobał. "Nie mogło być lepiej", "o wow, ale znalazłaś zastępstwo dla Kim" - żartowali.

loader

RadioZet.pl