Zamknij

Sara Lee nie żyje. Zwyciężczyni reality show miała tylko 30 lat. 2 dni przed śmiercią cieszyła się zdrowiem

07.10.2022 11:29

Zmarła Sara Lee - zwyciężczyni reality show "Tough Enough" oraz zapaśniczka federacji WWE. Miała tylko 30 lat. Co było powodem jej śmierci?

Sara Lee
fot. print screen z Sara Lee/Instagram

6 października 2022 roku odeszła Sara Lee. Była amerykańską wrestlerką związaną z federacją WWE oraz uczestniczką programu telewizyjnego "Tough Enough". Zmarła w wieku 30 lat.

Sara Lee nie żyje

Jak podaje Deadline, śmierć Lee potwierdziła jej matka, Terri Lee. Kobieta nie podała przyczyn zgonu.

Z ciężkim sercem informujemy, że nasza Sara Weston poszła do Jezusa. Wszyscy jesteśmy w szoku i na razie nie znamy przyczyny. Prosimy, abyście z szacunkiem pozwolili naszej rodzinie przeżywać żałobę.

W ostatnim czasie Lee zmagała się z infekcją zatok, ale jej ostatni post dodany na Instagram dwa dni przed śmiercią, wskazuje, że 30-latka pokonała chorobę.

Świętuję, bo wreszcie jestem na tyle zdrowa, by móc pójść na siłownię 2 dzień z rzędu. Pierwsza infekcja zatok skopała mi tyłek.

Sara Lee urodziła się w 1992 roku w Hope w stanie Michigan. W 2015 roku zdobyła kontrakt z popularną federacją wrestlerską WWE, wygrywając reality show "Tough Enough". Po wygaśnięciu umowy brała udział w walkach jako niezależna zapaśniczka. Wyszła za wrestlera WWE Cory'ego Jamesa Westona znanego pod pseudonimem Wesley Blake. Doczekali się dwójki dzieci - córki Piper i syna Brady'ego.

Wiadomość o śmierci Lee poruszyła jej kolegę z ringu Bulla Jamesa, który zorganizował zbiórkę na GoFundMe.

Wszyscy jesteśmy zszokowani i zasmuceni nagłą śmiercią zwyciężczyni "Tough Enough", Sary Lee. Gdy jej kochający mąż, Cory, zbiera się w kupę, wychowuje trójkę dzieci, ostatnią rzeczą, o którą ktoś w takiej sytuacji chce się martwić, są pieniądze na opłacenie pogrzebu i wszystko inne, co się z tym wiąże.
Społeczność zapaśników zawsze zbierała się w obliczu tragedii i tym razem nie jest inaczej. Każdy zebrany w tej zbiórce grosz trafi bezpośrednio do Cory'ego i dzieci. Z góry dziękuję wszystkim. Spoczywaj w pokoju  Saro - byłaś jedną z tych dobrych.

Pieniądze zostaną przekazane rodzinie zmarłej sportsmenki.

loader

RadioZET.pl/Deadline