Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka nie przyjęła zaproszenia na ślub Karoliny Pisarek. Konflikt między celebrytkami?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
15.06.2022 11:45
Zareaguj Reakcja

Karolina Pisarek zorganizowała kosztowny ślub i huczne wesele, na którym bawili się krajowi celebryci. Okazało się, że zaproszenie otrzymała także Sandra Kubicka, jednak odmówiła udziału w uroczystości. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Sandra Kubicka / Karolina Pisarek
fot. screen: YouTube / tvnpl

Karolina Pisarek nie jest już singielką, serce popularnej polskiej modelki zdobył biznesmen Roger Salla. Choć para nie była w związku bardzo długo, postanowiła się pobrać i zorganizowała niezwykle imponujący i kosztowny ślub. Do wyjątkowego dnia przygotowywali się pod okiem kamer, w choreografii pierwszego tańca pomagać miała im Agnieszka Kaczorowska, a na weselnej imprezie i poprawinach bawili się krajowi celebryci. Zabawa była iście szampańska, o czym może świadczyć post Klaudii El Dursi. Prowadząca "Hotel Paradise" dochodziła do siebie podłączona pod kroplówkę. Małżeństwo Pisarek i Salli jest głośnym medialnym wydarzeniem, a sami małżonkowie podsycają zainteresowanie fanów, między innymi sesją zdjęciową dla magazynu "Viva!". 

Poza El Dursi na weselu Karoliny Pisarek bawili się także Magdalena Pieczonka, Marcin Dubiel czy Natsu. Okazuje się, że na liście osób zaproszonych na ślub modelki znalazła się także Sandra Kubicka, modelka i celebrytka znana między innymi z występu w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", jednak nie towarzyszyła Karolinie w tym ważnym momencie życia. Dlaczego zabrakło jej na "ślubie roku" krajowego show-biznesu?

ZOBACZ TAKŻE:  Gwiazdy, które brały ślub kilka razy. Kto jest rekordzistą? [GALERIA]

Redakcja poleca

Sandra Kubicka odmówiła przyjścia na ślub Karoliny Pisarek. Dlaczego zabrakło jej na głośnej imprezie?

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Sandra Kubicka wyznała, że nie zdecydowałaby się na tak głośny ślub i wesele jak jej koleżanka z branży.

- Nie. Na pewno nie zaprosiłabym kamer na swoje wesele, bo jednak to jest bardzo prywatny moment. Nie widziałam nigdy takiego ślubu wśród gwiazd na świecie lub wśród celebrytów. Jedyny, który widziałam, to pary królewskiej, na którym były kamery. Ale to chyba tylko jedyny. Wszędzie - gdzie nie otworzę telefon, gazetę, to widzę coś o tym ślubie, więc hucznie było - oceniła.

Na szczęście fakt, że Kubicka nie pojawiła się na ślubie Pisarek, nie jest związany z konfliktem między modelkami. Sandra tego samego dnia była umówiona z prezydentem Łodzi.

- Zostałam zaproszona. Natomiast napisałam Karolinie, że nie pojawię się, ponieważ mam inne plany i już od dawna, od trzech miesięcy wiedziałam, że będę musiała być w Łodzi na konferencji twórców, gdzie Prezydent Miasta Łodzi wręczała mi nagrodę. Napisałam to Karolinie. Ale cieszę się, że miała piękny ślub i życzę im dużo miłości - podsumowała.

Miejmy nadzieję, że młodej parze nie było przykro.