Obserwuj w Google News

Sanatorium miłości: Zofia szczerze o miłości. Czy szuka tego jedynego?

1 min. czytania
11.08.2022 21:16
Zareaguj Reakcja

"Sanatorium miłości" to program, w którym niektórzy uczestnicy znaleźli miłość w show. innym co prawda nie udało się, lecz znaleźli przyjaźń i koleżeństwo. Zofia Klawinowska zdradziła w najnowszym wywiadzie, czy po programie wciąż szuka miłości.

Sanatorium miłości: Zofia szczerze o miłości. Czy szuka tego jedynego?
fot. Instagram.com/ Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości" doczekał się już aż czterech edycji. Zofia Klawinowska z ostatniej transzy była ulubienicą widzów i uczestników programu. Została wybrana "Królową Turnusu". Choć nie znalazła miłości w programie, nawiązała wiele koleżeńskich znajomości. Uczestniczka show TVP podkreśla, że szukanie związku na siłę nie ma dla niej sensu, choć oczywiście wciąż chce znaleźć uczucie.

Zobacz też:  Andrzej z „Sanatorium miłości” ocenia autentyczność programu. Nie wszystko pokazano

Sanatorium miłości: Zofia szczerze o miłości. Czy szuka tego jedynego?

"Nie szukam miłości na siłę. Marzę o facecie, a nie o trokach do kalesonów" - wyznała bohaterka show w rozmowie z "Rewią". Zofia po programie stara się żyć pełnią życia. Uczestniczka show na nudę narzekać nie może. Pisze wiersze, dużo czyta i stara się czerpać z życia garściami. Uwielbia też być babcią dla swoich wnucząt. Seniorka stara się żyć tu i teraz i nie rozpamiętywać przeszłości.

"To nie miłość, a wnuczęta odmieniły moje życie. Najpiękniejsze rzeczy na tym świecie to: macierzyństwo, babciństwo i pielgrzymki" - powiedziała Zofia Klawinowska w rozmowie z "Rewią".

Czwarta edycja "Sanatorium miłości" połączyła dwie pary: Annę i Piotra, którzy zaręczyli się jeszcze w finale oraz Natalię i Marka, którzy zrobili to poza kamerami.

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook