Obserwuj w Google News

Sanatorium miłości: Roman jest szczęśliwie zakochany. Poznał ukochaną na rejsie

1 min. czytania
14.07.2022 14:32
Zareaguj Reakcja

Roman z czwartej edycji "Sanatorium miłości" jest zakochany. Uczestnik 4. sezonu show TVP w rozmowie z "Rewią" zdradził, że swoją ukochaną poznał na rejsie do Szwecji.

Sanatorium miłości: Roman jest szczęśliwie zakochany. Poznał ukochaną na rejsie
fot. Instagram.com/ Sanatorium miłości

Roman z 4. edycji " Sanatorium miłości" znalazł sympatię poza kamerami. W rozmowie z "Rewią" senior zdradził, że jest szczęśliwy i zakochany. Uczestnik show poznał swoją ukochaną podczas rejsu do Szwecji.

"Rozumiemy się bez słów, jesteśmy w sobie zakochani!. Wioletta to kobieta mi przeznaczona, na którą długo czekałem" - powiedział uczestnik "Sanatorium miłości" w rozmowie z "Rewią".

Zobacz też:  Sanatorium miłości: Uczestniczka obnażyła prawdę o programie

Sanatorium miłości: Roman jest szczęśliwie zakochany. Poznał ukochaną na rejsie

Roman poznał swoją drugą połówkę niedługo po zakończeniu programu, podczas podróży służbowej, a dokładniej rejsu z Gdańska do Szwecji.

"W październiku ubiegłego roku była jeszcze piękna pogoda, dlatego rozmowy o handlu przemieniały się w luźniejsze rozmowy" - powiedział uczestnik "Sanatorium miłości" w rozmowie z "Rewią".

Jak dodaje tygodnik, z partnerów biznesowych, Wioletta i Roman  szybko stali się partnerami w życiu. Niedawno wrócili z urlopu w Kołobrzegu, gdzie spotkana tam wróżka miała im przepowiedzieć długie, wspólne życie.

"Wierzymy z Wiolettą w przeznaczenie. Ta podróż promem nie była przypadkowa" - powiedział Roman z czwartej edycji "Sanatorium miłości".

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy uczestnicy popularnego show TVP poznają drugie połówki poza kamerami. Choć oczywiście trzeba dodać, że na przestrzeni kilku edycji "Sanatorium miłości" nawiązało się sporo przyjaźni, a także związków.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS