Obserwuj w Google News

Sanatorium Miłości: kolejny uczestnik zakochany! Adam pochwalił się swoją Martusią

2 min. czytania
21.04.2021 16:54

Adam z "Sanatorium Miłości 2" znalazł partnerkę. Ukochana seniora ma na imię Marta i jest jego największym natchnieniem. Były kuracjusz chciał podarować jej tomik własnej poezji, którą zamierza wydać. 

Adam z "Sanatorium Miłości 2"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Adam Siewierski był uczestnikiem drugiej edycji "Sanatorium Miłości". Do programu przyjechał z małopolskiej miejscowości Wolbrom. Przez 30 lat był sołtysem Poręby Górnej i zaangażowanym społecznikiem. Pracował także jako strażak i ślusarz. Wiódł szczęśliwe życie u boku ukochanej żony Wandy, aż kilka lat temu został wdowcem. 

Jak mi żona zmarła, to miałem taki stres, że schudłem 4 kg od razu. Rozumiesz? Bo ja to przeżywałem - zwierzał się w rozmowie z koleżanką z turnusu - Ja widziałem ostatnie chwile jej cierpienia. Ja bym nikomu tego nie życzył. Nie chciałbym widzieć tego mieszkania, gdzie była chora. To już były takie chwile, gdzie się wstrzymuje oddech, gdzie już nie można oddychać. Człowiek zaczyna jęczeć, ból niesamowity. Ja to pamiętam - opowiadał. 

Po śmierci żony Adam sprzedał gospodarstwo i przeniósł się do domu ponad dziewięćdziesięcioletniej matki. 

Sanatorium Miłości: Zdzisław oświadczył się, ale dostał kosza. Po programie nastąpił zwrot akcji!

Sanatorium Miłości: Adam znalazł partnerkę. Jest zakochany w Martusi 

W programie Adamowi nie udało się znaleźć nikogo do pary. Przez moment próbował zbliżyć się do Basi, ale ta uznała go za natręta i odrzuciła zaloty. Adam nie krył rozgoryczenia. Na szczęście seniorowi udało się odżyć u boku nowej miłości. Jego wybranką została pewna Marta, którą piszący wiersze Adam traktuje jak muzę.

Piszę o kobietach, ogólnie. Dziś, kiedy moje serce znów jest zajęte przez cudowną kobietę, Martusię, chcę, by mogła je przeczytać w pięknej oprawie. Mam taki charakter, że wszystko robię do skutku. Nie odpuszczam w połowie drogi, jeśli jestem o czymś przekonany. Muszę mieć efekt. Tak jak w miłości - wyznał były kuracjusz. 

Przypomnijmy, że oprócz Adama w miłości wiedzie się także Iwonie Mazurkiewicz i Gerardowi Makoszowi. Szczęście odnalazł również Władysław Balicki oraz bohater trzeciego sezonu Edward Kubacki. 

Sanatorium Miłości: Edek pokazał ukochaną. "Poznajcie moją Haneczkę" [FOTO]