Obserwuj w Google News

Sanatorium Miłości: Iwona weźmie ślub z Gerardem? Zaskakujące wyznanie kuracjuszki

2 min. czytania
05.08.2020 21:23
Zareaguj Reakcja

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz z "Sanatorium Miłości 2" wezmą ślub? Kuracjusze pojawili się w specjalnym odcinku, żeby opowiedzieć o swoim związku. Iwona wyznała, że jest zakochana w Gerardzie. Czy 61-latka z Radomska zamierza poślubić 80-letniego Ślązaka? 

Sanatorium Miłości: Iwona weźmie ślub z Gerardem? Zaskakujące wyznanie kuracjuszki
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

"Sanatorium Miłości" dało początek niezwykłej relacji Iwony Mazurkiewicz i Gerarda Makosza. Po zakończeniu programu kuracjusze zostali parą. Gdy razem pojawili się w specjalnym odcinku "Sanatorium Miłości", tryskali humorem i trzymali się za rękę. Nie ulega wątpliwości, że Iwona i Gerard są w sobie zakochani. Czy to oznacza, że gwiazdy "Sanatorium Miłości" planują stanąć na ślubnym kobiercu? Marta Manowska zapytała o to zakochaną parę. 

Iwona i Gerard są jedynymi uczestnikami, którym udało się zbudować szczęśliwy związek po zakończeniu programu. Niestety Stenia i Władysław rozstali się pod koniec ubiegłego roku i to w dość nieprzyjemnej atmosferze. Kuracjuszka nie zostawiła na byłym partnerze suchej nitki, z kolei on związał się już z inną kobietą. Dla odmiany związek Gerarda i Iwony kwitnie. 61-letnia Radomszczanka często gości u ukochanego na Górnym Śląsku. Jak mówiła w wywiadzie, dba o to, by 80-letni Gerard zdrowo się odżywiał i zażywał codziennej dawki ruchu. Z kolei Gerard otacza ją opieką i chętnie wspiera w pracach przydomowych. 

Sanatorium miłości: Iwona straciła dziecko. Opowiedziała o śmierci synka 

Sanatorium Miłości: Iwona i Gerard są razem. Wezmą ślub? 

W specjalnym odcinku "Sanatorium Miłości" Marta Manowska zapytała Iwonę i Gerarda, jak potoczyły się ich losy po programie. Okazuje się, że zaiskrzyło już poza kamerami, dokładnie dzień po zakończeniu zdjęć, gdy umówili się na kawę. 

To była czarodziejska kawa, była kawa ze śniadaniem... Za pierwszym razem Gerard nie zrobił na mnie takiego "wow", ale po rozmowie - całkiem fajne - wyznała.

Mieliśmy sobie dużo do powiedzenia. Przelatywaliśmy każdy dzień, aż do rana. Cieszę się, że znalazłem się w tym programie. Fajnie to wszystko wypadło - wspominał Gerard.

Mazurkiewicz już się nie kryje ze swoimi uczuciami. W programie wyznała, że trafiła na odpowiedniego mężczyznę, z którym chciałaby zostać na dobre i na złe. 

To jest ten gość, z którym chciałabym iść przez życie, czując się dowartościowaną partnerką. (...) Bardzo się cieszę, że już się nie budzę sama - powiedziała Iwonka. 

Po takim wyznaniu Marta Manowska nie mogła nie zapytać o ślub. Czy Gerard zamierza oświadczyć się Iwonie?

Niewykluczone, że tak się stanie - odparł senior. 

Zobaczcie, na jaki gest Gerard zdobył się wobec Iwony!

Posłuchaj podcastu