Obserwuj w Google News

Sanatorium Miłości: Iwona przytyła. Tak teraz wygląda gwiazda turnusu [FOTO]

Judyta Wanicka
2 min. czytania
06.05.2020 19:06
Zareaguj Reakcja

Iwona Mazurkiewicz z "Sanatorium Miłości 2" przytyła podczas epidemii koronawirusa. Uczestniczka programu TVP pokazała nowe zdjęcie na Facebooku. Jak teraz wygląda Iwona z "Sanatorium Miłości"?

Iwona Mazurkiewicz z Sanatorium miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Iwona Mazurkiewicz z "Sanatorium Miłości 2" przytyła po programie? 61-letnia kuracjuszka z Radomska opublikowała aktualne zdjęcie na Facebooku i pożaliła się fanom, że przybrała na wadze. Izolacja podczas epidemii koronawirusa podobno nie przysłużyła się jej figurze. Przypomnijmy, że w "Sanatorium Miłości" Iwona zachwycała formą, a jej wysportowane ciało robiło wrażenie na męskiej części turnusu.

Jeszcze w Ustroniu Iwona wpadła w oko Gerardowi z Zabrza. Dobijający do osiemdziesiątki senior również był jej faworytem, ale mimo wzajemnej sympatii, nie zdecydowali się ogłosić związku. Dopiero po programie Iwona i Gerard zostali parą. Media donosiły, że Iwona przeprowadziła się do przyjaciela na Śląsk. Nagrali nawet wspólne wideo, w którym tańczą w ogrodzie. Jak na razie  była to jedyna okazja, by zobaczyć uczestników "Sanatorium Miłości" razem. Iwona Mazurkiewicz na Facebooku publikuje tylko własne zdjęcia i skupia się na swoich sprawach. Ostatnio 61-latka pokazała się fanom w nowej odsłonie. 

Sanatorium Miłości: Waldek pokłócił się z Iwoną. Wyrzucili się z Facebooka. "To niezła aktoreczka"

Sanatorium Miłości 2: Iwona przytyła. Pokazała aktualne zdjęcie 

Iwona Mazurkiewicz należała do najatrakcyjniejszych uczestniczek 2. edycji "Sanatorium Miłości". Jednak w czasie pandemii koronawirusa sylwetka gwiazdy nieco się zmieniła. Przynajmniej tak twierdzi Iwona. Partnerka Gerarda poskarżyła się fanom, że podczas przymusowej izolacji przytyła 3 kilogramy.

Koronawirus nie służy... 3 kg do przodu - napisała Mazurkiewicz pod nowym zdjęciem. 

Internauci tylko się uśmiechnęli. Iwona nadal wygląda rewelacyjnie i nawet kilka kilogramów więcej nie zepsuło jej figury. 

W twoim przypadku to 3 kg kobiecości więcej - komplementują internauci. 

Faktycznie ma na co narzekać? 

 

RadioZET.pl/jw