Obserwuj w Google News

Sanatorium Miłości: Edek pokazał ukochaną w "PnŚ". Zamierza się oświadczyć? [FOTO]

2 min. czytania
04.05.2021 12:00
Zareaguj Reakcja

Edward z "Sanatorium Miłości 3" pojawił się z nową partnerką w "Pytaniu na śniadanie". Senior oficjalnie przedstawił Hanię, którą poznał po zakończeniu programu. Senior zaskoczył wyznaniem na temat zaręczyn. 

Edward z "Sanatorium Miłości 3"
fot. materiały prasowe TVP

Edward Kubacki z "Sanatorium Miłości 3" dołączył do grona szczęśliwców, którym udało się znaleźć partnerkę po udziale w programie. Emerytowany policjant z Czernikowa nie miał powodzenia wśród kuracjuszek. Odstraszał panie apodyktycznym charakterem i dość nachalnym sposobem wyrażaniem uczuć. Mało kto wierzył, że rubasznemu seniorowi uda się stworzyć z kimś związek, zwłaszcza że od potencjalnej partnerki wymagał bezwzględnego posłuszeństwa, a na dodatek po przejściach z byłą żoną nie był w stanie zagwarantować, że ponownie da się namówić na małżeństwo. 

Tymczasem Edward jako jeden z pierwszych pochwalił się światu nową miłością. Już w specjalnym odcinku "Familiady" senior zdradził, że nie jest sam. - Poznałem fajnego kociaka - wyznał we właściwym sobie stylu. Szczegółami nowej relacji podzielił się w wywiadzie. Powiedział wówczas, że swoją nową partnerkę poznał przez internet. Podobno przypadli sobie do gustu niemal od razu i często spędzają wspólnie weekendy. W końcu Edek oficjalnie przedstawił ukochaną na Instagramie, publikując romantyczne zdjęcie. 

Redakcja poleca

Sanatorium Miłości: Edward z ukochaną w "Pytaniu na śniadanie"

Edek w końcu ma powody do dumy i nie zamierza kryć się ze swoim szczęściem. Senior pojawił się w weekend w "Pytaniu na śniadanie", by opowiedzieć o swojej miłości. Towarzyszyła mu partnerka Hanna. Okazuje się, że to ona zainicjowała kontakt, wysyłając do Edka wiadomość po zakończeniu "Sanatorium Miłości". 

Pogratulowałam mu na Facebooku w prywatnej wiadomości i tak się zaczęło. Zaczęliśmy pisać, potem się spotkaliśmy w Bydgoszczy - opowiadała ukochana Edwarda. 

Na reakcję kuracjusza nie musiała długo czekać. 

Od razu zaiskrzyło u mnie, na sto fajerek. Hania zaakceptowała moje zaloty i przymizgi, umówiliśmy się na następne spotkanie i następne i tak ciągniemy to do dziś - wyznał Edek. 

Oboje na razie się poznają. Jak powiedział Edward, są "jak papużki nierozłączki"Spotykają się raz u niej, raz u niego. Choć na poważne deklaracje jest jeszcze za wcześnie, Edek nie ukrywa, że jeśli relacja rozwinie się pomyślnie, spróbuje poprosić Hanię o rękę.

Wyznanie brzmi dość zaskakująco, bowiem w "Sanatorium Miłości" kuracjusz wyznał, że po rozstaniu z żoną preferuje luźne związki. - W razie czego nie ma prania brudów i skakania sobie do gardeł, szarpania się. Nie pasuje? To cześć, odchodzimy z honorem - powiedział Marcie Manowskiej. Czy pod wpływem nowej miłości Edek zmieni zdanie i ponownie zdecyduje się na małżeństwo? Trzymamy kciuki, żeby tym razem dopisało mu szczęście. 

Sanatorium Miłości: Edward o byłej żonie. W końcu wyznał, dlaczego od niego odeszła