Obserwuj w Google News

Sanatorium Miłości: Edek pokazał ukochaną. "Poznajcie moją Haneczkę" [FOTO]

2 min. czytania
19.04.2021 15:52
Zareaguj Reakcja

Edward z "Sanatorium Miłości 3" znalazł partnerkę. Ukochana Edka ma na imię Hanna. Kuracjusz opublikował wspólne zdjęcie na Instagramie i z dumą przedstawił swoją towarzyszkę fanom. 

Halina z "Sanatorium Miłości 3"
fot. materiały prasowe

Edward z "Sanatorium Miłości 3" dał się poznać w programie jako apodyktyczny i lubujący się w mało wysublimowanym podrywie mężczyzna. Emerytowany policjant nie miał powodzenia wśród kuracjuszek, które odrzucały go ze względu na trudny charakter. Mało kto wierzył, że komuś z takimi poglądami na rolę kobiety w związku uda się kiedykolwiek kogoś znaleźć. Tymczasem Edward jako jeden z pierwszych pochwalił się światu nową miłością. 

Już w specjalnym odcinku "Familiady" Edek zdradził, że nie jest sam. - Poznałem fajnego kociaka - wyznał. Szczegółami nowej relacji kuracjusz podzielił się w wywiadzie. Powiedział wówczas, że swoją nową partnerkę poznał przez internet. Podobno przypadli sobie do gustu niemal od razu i często spędzają wspólnie weekendy. Były kuracjusz nie chciał za wiele ujawniać, żeby nie zapeszyć, ale podkreślił, że kocha i jest kochany

Sanatorium Miłości: Zdzisław oświadczył się, ale dostał kosza. Po programie nastąpił zwrot akcji

Sanatorium Miłości 3: Edek przedstawił nową partnerkę

Były uczestnik "Sanatorium Miłości" pęka z dumy i nie może się nacieszyć nowym związkiem. W końcu udało mu się znaleźć kobietę chętną nawiązać z nim bliższą relację. Wcześniejsze kontakty policjanta z paniami nie należały do udanych. Żona odeszła od niego po 26 latach i związała się z kolegą. Potem senior długo nie mógł zaznać szczęścia, aż definitywnie zraził się do formalnych związków. A jak będzie teraz?

Edward pochwalił się nową partnerką na Instagramie. Kuracjusz opublikował wspólne zdjęcie, na którym oboje elegancko ubrani i uśmiechnięci wznoszą toast. 

Poznajcie moją Haneczkę - zaanonsował radośnie. 

Ukochana Edwarda ujawniła się w komentarzach. Na jej profilu również widnieją zdjęcia z seniorem. Jak można wywnioskować z zamieszczonych fotek, Edka poznała już także rodzina pani Hani. Trzymamy zatem kciuki, żeby uczucie seniorów kwitło i udało im się stworzyć szczęśliwy związek. 

Sanatorium Miłości: Władysław Szustorowski zmarł w wyniku choroby. "Był w śpiączce, nieprzytomny"