Zamknij

Sanatorium Miłości: Edek ostro o koleżankach z programu. Ostrzega przed nimi uczestniczki 4. edycji

06.10.2021 14:04

Edward z "Sanatorium Miłości 3" zadrwił z koleżanek z programu. Były kuracjusz, który zdołał już znaleźć miłość, nie dziwi się, że Jadzi, Krysi i Janinie do tej pory nie udało się nikogo znaleźć. Emerytowany policjant nie tylko ma o paniach kiepskie zdanie, ale także twierdzi, że mogą one stać się zagrożeniem dla uczestniczek nowej edycji. 

Edek z "Sanatorium Miłości 3"
fot. materiały prasowe TVP

Edward Kubacki wziął udział w 3. edycji "Sanatorium Miłości" z nadzieją, że to właśnie tam pozna kogoś do związku. Emerytowany policjant jednak nie miał powodzenia. Panie skarżyły się na jego porywczy charakter i apodyktyczne usposobienie, poza tym nie podobały im się maniery seniora lubującego się w obcałowywaniu, ściskaniu i niewybrednych komentarzach na temat kobiet.

W rezultacie Edek opuścił Polanicę-Zdrój bez wybranki u boku. Zresztą mało kto przypuszczał, że seniorowi uda się znaleźć chętną do związku. Tymczasem to właśnie on jako jeden z pierwszych uczestników ostatniej edycji pochwaliła się światu nową miłością. Poznałem fajnego kociaka - powiedział i wkrótce oficjalnie przedstawił swoją partnerkę Hannę.

Sanatorium Miłości 3: Edek krytykuje koleżanki z programu

Niestety o podobnym szczęściu nie mogą mówić inni uczestnicy "Sanatorium Miłości 3". Andrzej nawet zgłosił się do "Rolnik szuka żony", żeby i tam poszukać odpowiedniej kobiety. Oficjalnie singielkami są również Jadzia, Halina, Krystyna i Janina. Poza Edwardem tylko jeszcze Zdzisławowi udało się poukładać sprawy sercowe.

Edek nie jest zdziwiony, że jego koleżanki z turnusu nadal sobie nikogo nie znalazły. Ponadto twierdzi, że panie są tak spragnione poznawania mężczyzn, że mogą stanowić zagrożenie dla uczestniczek 4. edycji "Sanatorium Miłości", na której planie się niedawno pojawiły. 

Jadźka, Kryśka i Janka - te trzy gracje bawiły się w tym uzdrowisku. Pięknie pozowały, ale ja się pytam, po co tam pojechały? - komentuje w rozmowie z Pomponikiem Edek i sugeruje, że panie ruszyły na łowy. Te babki z czwartej serii "Sanatorium" powinny mieć się na baczności, bo one zaraz im facetów poderwą. Wieczorami nikt tam nikogo nie pilnuje i romans gotowy - stwierdził

Edek z dumą podkreśla fakt, że jest w szczęśliwym związku i drwi z przedłużającej się samotności koleżanek z "Sanatorium".

A one, jak widać, powodzenie mają tylko w internecie i wszędzie jeżdżą razem. Wyskakują już z lodówki - dociął byłym kuracjuszkom w wywiadzie Pomponika. 

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard zaręczyli się. "To był ich wieczór"

Marta Manowska pracuje już na planie "Sanatorium Miłości 4". Na Instagramie pojawiła się relacja z udziałem Halinki, która oceniła nowe uczestniczki jako "fajne babeczki" i wyznała, że ma już swój typ na królową turnusu. 

loader