Obserwuj w Google News

Sanatorium Miłości: Adam bierze ślub! Razem z ukochaną nie chcą marnować ani minuty

2 min. czytania
22.04.2021 14:48

Adam Siewierski z "Sanatorium Miłości 2" nie tylko się zakochał, ale także się oświadczył! Senior zamierza wziąć ślub jak najprędzej. Zaklepał już datę w urzędzie i szykuje się do zamieszkania z ukochaną. 

Adam z "Sanatorium Miłości 2"
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Ostatnio informowaliśmy, że Adam Siewierski z "Sanatorium Miłości 2" znalazł partnerkę i jeszcze szczęśliwie zakochany. Tymczasem sprawy mają się jeszcze lepiej, bo senior już niedługo stanie na ślubnym kobiercu! Okazuje się, że Adam i Marta są już po zaręczynach. Wolbromianin podarował wybrance pierścionek w sylwestra. Obecnie para przygotowuje się do ślubu, który ma się odbyć już za dwa miesiące. 

Sanatorium Miłości: Adam z 2. edycji szykuje się do ślubu

Narzeczona Adama ma na imię Marta. Senior poznał ją przez internet i jak mówi, zaiskrzyło już po pierwszej randce. 

Ta kobieta odmieniła mój los. Poznaliśmy się wirtualnie, tak jak robi to teraz większość ludzi, ale szybko umówiliśmy się na prawdziwą randkę. Tak się sobie spodobaliśmy, że 30 grudnia, tuż przed Sylwestrem, oświadczyłem się jej i zostałem przyjęty - zdradził były uczestnik "Sanatorium Miłości" w rozmowie z Pomponikiem.

Adam wypowiada się o narzeczonej w samych superlatywach. Marta jest dla niego nie tylko przyjaciółką i miłością życia, ale także muzą, dla której chciałby wydać tomik własnej poezji. Oboje nie kryją szczęścia i pragną jak najszybciej się pobrać. 

Kocham Martę. Jest dobrym człowiekiem i piękną kobietą, tworzy cudowny nastrój, wspaniale gotuje. Dobrze nam razem w każdym momencie, więc postanowiliśmy nie marnować ani minuty w tych czasach zarazy i pobrać się jak najszybciej. Kto wie, ile życia nam jeszcze zostało... - powiedział Pomponikowi senior i dodał, że wkrótce zamieszka z ukochaną. 

Adam zaklepał już datę w urzędzie. Ślub ma się odbyć 5 czerwca w Wolbromiu, a wesele zostanie wyprawione w Chełmie. 

Sanatorium Miłości: Edek pokazał ukochaną. "Poznajcie moją Haneczkę" [FOTO]