Obserwuj w Google News

Samantha Markle pozywa Meghan do sądu. Powód jest kuriozalny

2 min. czytania
08.07.2022 13:03
Zareaguj Reakcja

Samantha Markle pozwała swoją przyrodnią siostrę Meghan Markle do sądu. Poszło o to, że Meghan nie wspomniała o niej w trakcie słynnej rozmowy z Oprah Winfrey.

Meghan i Harry
fot. Doug Peters/Press Association/East News

Samantha Markle, przyrodnia siostra Meghan Markle, nie oszczędza jej. Gdy Meghan była w ciąży, 57-latka regularnie udzielała wywiadów, w których oskarżała księżną o to, że złamała serce ich ojcu. Samantha ma też pretensje o wywiad, którego Harry udzielił stacji BBC4, po pierwszych wspólnych świętach spędzonych z Meghan. Wspomniał wtedy, że Markle idealnie odnalazła się wśród jego bliskich, jak w "rodzinie, której sama nigdy nie miała".

W dokumencie „Meghan i Markles - rodzina w stanie wojny” wyemitowanym w Channel 5, Samantha tak wypowiadała się na temat Harry'ego.

"Pierwsza myśl, która mi przyszła do głowy to, że Harry nie zna całego obrazu sytuacji. Coś tu jest nie w porządku. Wprawdzie nie byliśmy klasyczną rodziną, w sensie planowania wakacji zgodnie w harmonogramem, ale byliśmy rodziną. Meghan wstydzi się swojej rodziny, dlatego odegrała tę scenę" - wspominała Samantha.

Przyrodnia siostra Markle wyznała, że gdy Meghan zaznała dostatniego życia, pozostali członkowie rodziny spodziewali się, że wesprze ich finansowo. Tak się jednak nie stało.

"Ona nie ma serca. Złamała serce naszemu ojcu na milion kawałków. Zamiast zrobić wszystko, co w jej mocy, by zapewnić mu wygodne i dostatnie życie, to jeszcze udaje, że to ona jest ofiarą" - powiedziała rozczarowana Samantha Markle.

Zobacz też:  Meghan Markle ostro komentuje prawo aborcyjne w USA. Opowiedziała o poronieniu

Samantha Markle pozywa Meghan do sądu. Powód jest kuriozalny

Samantha nazywa swoją przyrodnią siostrę hipokrytką.

"Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chłodem. Meghan jest hipokrytką. Działa na rzecz porozumienia i pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny. Nie da się wytłumaczyć czegoś tak paskudnego. Co powiedzieliby o tym Gandhi, Matka Teresa lub papież? Kopiowanie stylu ubierania Diany nie czyni jej podobną do niej" - skomentowała gorzko.

Siostry weszły ze sobą na drogę sądową. Samantha postanowiła pozwać przyrodnią siostrę za to, że ta nie wspomniała o niej podczas słynnego wywiadu z Oprah Winfrey. Meghan powiedziała wtedy, że nigdy nie była blisko ze swoją przyrodnią siostrą.

"Dorastałam jako jedynaczka, co wiedzą wszyscy, którzy dorastali wokół mnie i żałowałam, że nie mam rodzeństwa. Bardzo chciałabym mieć rodzeństwo" - mówiła Markle.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska