Zamknij

Salma Hayek walczyła z COVID-19. "Byłam przekonana, że nie wyjdę z tego żywa"

20.05.2021 21:45

Salma Hayek miała koronawirusa. Aktorka zdradziła, że zachorowała na samym początku pandemii, a jej stan był poważny. Gwiazda nie wiedziała, czy uda jej się z tego wyjść.

Salma Hayek
fot. Ekaterina Chesnokova/SPUTNIK Russia/East News

Salma Hayek w wywiadzie dla magazynu "Variety" opowiedziała o swoich osobistych doświadczeniach z COVID-19. Znana na całym świecie aktorka zaraziła się koronawirusem już na początku pandemii, jednak wcześniej nie wyjawiała, jak poważny był jej stan. Okazuje się, że konieczne było podanie tlenu. Gwiazda spędziła w odosobnieniu w domu ponad siedem tygodni.

- Byłam przekonana, że nie wyjdę z tego żywa - zdradziła podczas rozmowy z magazynem.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny zaszczepił się przeciw COVID-19. Burza w komentarzach: "Nie za wcześnie?"

Salma Hayek walczyła z COVID-19. Ciężko przeszła chorobę

Salma Hayek dodała, że lekarz sugerował jej przewiezienie do szpitala. Gwiazda miała jednak powód, żeby zostać w domu. Nie była pewna, czy uda jej się pokonać chorobę, a nie chciała umierać w ponurej szpitalnej sali.

- Mój lekarz błagał mnie, żebym poszła do szpitala, ponieważ było tak źle. Powiedziałam: nie, dziękuję. Wolałabym umrzeć w swoim domu - wyznała.

Na szczęście aktorka pokonała COVID-19 i mogła wrócić do normalnego życia. Salma Hayek nie odpuściła tempa w pracy - wręcz przeciwnie, szybko rzuciła się w wir nowych wyzwań zawodowych. Choć przyznaje, że nie odzyskała wtedy jeszcze pełni sił, pracowała na planie "House of Gucci" oraz "Hitman's Wife's Bodyguard".

loader