Zamknij

Ryszard Rembiszewski się oświadczył. 71-letni „pan Lotto” jest zakochany

Redakcja
03.08.2018 13:41

Ryszard Rembiszewski, znany jako „pan Lotto”, oświadczył się swojej ukochanej. 71-letni prezenter i jego partnerka Elżbieta Martinez myślą o wspólnej przyszłości.

Ryszard Rembiszewski
fot. EAST NEWS

71-letni aktor i prezenter radiowy i telewizyjny – Ryszard Rembiszewski – zdecydował się na oświadczyny. Jak informuje „Na żywo”, „pan Lotto” wręczył swojej ukochanej pierścionek z brylantem podczas pobytu w Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca.

Podobno atmosfera była bardzo romantyczna – zakochani trzymali się za ręce w pięknej scenerii. Kiedy kelnerka podała owoce morza, w jednej z muszli  Elżbieta Martinez dostrzegła pierścionek z białego złota z brylantem. Kobieta była bardzo wzruszona i oczywiście przyjęła oświadczyny.

Znajomy Rembiszewskiego w rozmowie z „Na żywo” wyjaśnia, że ani on, ani jego ukochana nie wierzyli, że w życiu będą jeszcze przeżywać takie chwile. Poznali się dwa lata temu u swoich wspólnych znajomych. Świetnie się im rozmawiało, dlatego zdecydowali się na kolejne spotkania. W pewnym momencie zauważyli, że są sobie coraz bardziej bliscy. Wreszcie zdecydowali się na zamieszkanie pod jednym dachem. Mieli wiele wspólnych tematów i podobne przejścia. „Dziś są pewni, że miłość w jesieni życia naprawdę się zdarza” – zdradził informator gazety.
Na razie nie wiadomo, kiedy narzeczeni zdecydują się na ślub. „Na ślub przyjdzie czas” – powiedział „pan Lotto”.

RadioZET.pl/SA