Zamknij

Rysiek z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł wielką metamorfozę. Pokazał partnerkę i syna [FOTO]

22.06.2021 15:02

Rysiek "Szczena" Dąbrowski z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł spektakularną metamorfozę. Gwiazdor polsatowskiego show już nie wygląda tak, jak w programie. W dodatku poukładał sobie relacje z Asią i został ojcem. 

Rysiek Szczena z Chłopaków do wzięcia
fot. Facebook:@chlopakidowziecia

Ryszard "Szczena" Dąbrowski był jednym z najpopularniejszych bohaterów polsatowskiego serialu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna mieszkał na wsi z matką i imał się różnych prac dorywczych. Regularnie miał problemy z prawem, przez które parę razy lądował za kratkami. Jego partnerką była Asia, sympatyczna dziewczyna marząca o prawdziwej miłości. W programie zasłynęła stwierdzeniem: "Jak kobietę boli ząb, to znaczy, że jest w ciąży".

Jakiś czas temu Rysiek i Asia zniknęli z "Chłopaków do wzięcia". O tym, że są nadal razem, można było się przekonać śledząc ich profile społecznościowe. Internauci donosili jednak, że para nie stroni od alkoholu, a do tego boryka się z biedą i brakiem pracy. Ponadto w ich domu miało dochodzić do przemocy fizycznej. Parę miesięcy temu internetową społeczność zbulwersowała informacja, że Rysiek i Asia zostali rodzicami. Głośno było także o angażu Szczeny do VIP MMA Marcina Najmana i jego niesamowitej przemianie fizycznej. 

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" będzie walczył na gali MMA. W sieci lecą gromy

Chłopaki do wzięcia: Rysiek "Szczena" Dąbrowski zmienił wygląd

Szczena dzisiaj już nie przypomina siebie z czasów programu "Chłopaki do wzięcia". Odkąd ekipa Marcina Najmana "wzięła go na warsztat", internauci przecierają oczy ze zdumienia. Rysiek schudł, zbudował imponującą muskulaturę, a do tego ogolił głowę i zapuścił lekki zarost.

Widzowie "Chłopaków" przeżyli jeszcze większy szok, gdy zobaczyli zdjęcia Ryśka i Asi z półrocznym synem. Ich uwadze nie umknęła także rewelacyjna forma Joasi po ciąży.  

Rysiu widać, że ogarnięty już wygląda przyzwoicie. Sport mu służy. 

Niesamowita przemiana, tak trzymać!

Super, a Asia ślicznie wygląda.

Dużo szczęścia dla Was i fajnie, że idziecie do przodu! Ps. Asia, macierzyństwo Ci służy. 

Zobaczcie, jak Rysiek "Szczena" z "Chłopaków do wzięcia" prezentuje się po metamorfozie. Też jesteście pod wrażeniem?