Zamknij

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" będzie walczył na gali MMA. W sieci lecą gromy

12.05.2021 19:28

Rysiek Dąbrowski "Szczena" z "Chłopaków do wzięcia" weźmie udział VIP-MMA 2 Marcina Najmana. Były gwiazdor polsatowskiego programu będzie walczył z kontrowersyjnym raperem. Wybór Ryśka wywołał skrajne emocje wśród internautów. 

Rysiek Szczena z "Chłopaki do wzięcia"
fot. Facebook:@chlopakidowziecia

Ryszard Dąbrowski, znany jako "Szczena", był jednym z najpopularniejszych bohaterów polsatowskiego serialu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna mieszkał na wsi z matką i imał się różnych prac dorywczych. Regularnie miał problemy z prawem, przez które parę razy lądował za kratkami. Jego dziewczyną była Asia, sympatyczna dziewczyna marząca o prawdziwej miłości. W programie zasłynęła stwierdzeniem: "Jak kobietę boli ząb, to znaczy, że jest w ciąży".

Związek Ryśka i Asi od początku wywołuje skrajne emocje. Para bowiem nie stroni od alkoholu, a do tego boryka się z biedą i brakiem pracy. Internauci donoszą też o przemocy i patologicznych zachowaniach bohaterów polsatowskiego programu. Niedawno Szczena zbulwersował internetową społeczność zdjęciami dziecka. Post wyraźnie sugerował, że Ryśkowi urodził się syn, a mamą malca jest Asia. Teraz Szczena po raz kolejny podburzył sieć. Okazało się, że były gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" weźmie udział w walce na gali MMA. 

Rysiek "Szczena" Dąbrowski z "Chłopaków do wzięcia" zawalczy u Najmana

Rysiek "Szczena" wystąpi w charakterze VIP-a na imprezie organizowanej przez Marcina Najmana. Jego rywalem będzie kontrowersyjny raper Psychotrop.

Nowy nabytek MMA-VIP. Rysiek "Szczena" - ogłosił z dumą na Instagramie Najman. 

Zawodnicy mają już za sobą konferencję prasową. Podczas spotkania doszło do starcia. Rysiek i Psychotrop wdali się w ostrą wymianę zdań, a następnie rzucili się na siebie z pięściami. 

Internauci śledzący profil Najmana nie kryją zażenowania, że pięściarz zaprosił bohatera "Chłopaków do wzięcia". W komentarzach przewijają się zarzuty, że Rysiek nie jest żadną gwiazdą, w dodatku znany jest z patologicznych zachowań, przez co nie powinien być więcej promowany. 

Ja p******ę, ale cyrk. Niedługo dozorca z mojego osiedla będzie tam u was walczył.

Jaką kobietę teraz pobije Szczena? 

Szczena to damski bokser, niech go jakaś kobieta oklepie.

To jest koniec wszystkiego...

Marcin Najman: "W MM-VIP nie ma miejsca na patologię i rynsztok na konferencjach". Też Marcin Najman: "Rysiek szczena nowym zawodnikiem Fame MMA".

Walka MMA-VIP Ryśka "Szczeny" z Psychotropem odbędzie się 18 czerwca 2021 r. Obejrzycie? 

Marcin Najman wyciągnął broń i zaczął strzelać. Awantura w MMA-VIP

loader