Obserwuj w Google News

Rupert Murdoch i Jerry Hall rozstają się. To już czwarty rozwód miliardera

2 min. czytania
23.06.2022 20:14
Zareaguj Reakcja

Rupert Murdoch i Jerry Hall rozstają się. Takie informacje podał "New York Times", powołując się na anonimowych informatorów. To już czwarty rozwód miliardera, natomiast pierwszy dla Jerry Hall, amerykańskiej modelki, która była przez wiele lat związana z Mickiem Jaggerem.

Jerry Hall
fot. East News/Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Rupert Murdoch oraz modelka Jerry Hall rozwodzą się. Tak donosi "The New York Times". Jak czytamy w jednym z najważniejszych amerykańskich dzienników, czwarty rozwód Ruperta Murdocha prawdopodobnie nie zmieni struktury własnościowej firm, w których posiada on udziały, w tym w spółkach Fox News i "The Wall Street Journal". 

Zobacz też: Najmłodszy polski milioner" Piotr Kaszubski zasiądzie na ławie oskarżonych. Jest termin

Rupert Murdoch i Jerry Hall rozstają się. To już czwarty rozwód miliardera

Mimo wszystko rozwód przedsiębiorcy i modelki może odbić się szerokim echem w jego imperium biznesowym, które utrzymuje dość potężne wpływy w Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach, dzięki swoim markom informacyjnym, takim jak m.in. Fox News Chanel w USA oraz "The Sun" w Wielkiej Brytanii. Ponoć wśród bliskich Murdocha jego rozwód z Jerry był dla niektórych niemałym zaskoczeniem.

91-letni Rupert i 65-letnia Jerry pobrali się w marcu 2016 roku w zabytkowej posiadłości w centrum Londynu. Wcześniej, od 1999 roku do 2014 roku, miliarder związany był z bizneswoman Wendi Deng. Z kolei z drugą żoną, Anną, byłą reporterką, rozwiódł się po ponad trzech dekadach w 1999 roku. Pierwszą żoną Ruperta była australijska modelka Patricia Booker, z którą rozwiódł się w 1965 roku. Z kolei Jerry Hall wcześniej była żoną piosenkarza  Micka Jaggera. Ich małżeństwo zostało unieważnione w 1999 roku.

EN_01363754_7797
fot. East News/ Face to face
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS