Obserwuj w Google News

Rupert Grint zostanie ojcem. Aktor "Harry'ego Pottera" przyłapany z ciężarną partnerką

Patrycja Chudolińska
1 min. czytania
14.04.2020 13:03
Zareaguj Reakcja

Rupert Grint i Georgia Groome spodziewają się pierwszego dziecka. Do sieci wyciekło zdjęcie, które potwierdza, że aktor "Harry'ego Pottera" wkrótce zostanie ojcem.

Rupert Grint Ron Weasley Harry Potter
fot. Anthony Harvey/PictureGroup/EAST NEWS

Rupert Grint zostanie ojcem

Rupert Grint zawdzięcza niebywałą sławę roli Ronalda Weasly w kinowej ekranizacji serii o "Harrym Potterze". Filmowy czarodziej grywał w innych produkcjach, jednak żadna nie przyniosła mu podobnej popularności. Ostatnio Rupert skupiał się bardziej na życiu prywatnym niż zawodowym. W zeszłym roku w mediach pojawiły się pierwsze plotki o jego ślubie, które oficjalnie nie zostały potwierdzone. Teraz w sieci głośno zrobiło się o tym, że aktor wkrótce zostanie ojcem. Paparazzi przyłapali go na spacerze z ciężarną partnerką.

Ron Weasley z "Harry'ego Pottera" spodziewa się dziecka

Rupert Grint i Georgia Groome nie potwierdzili wiadomości o ślubie. Nie przekazali również wcześniej informacji o ciąży. Od początku związku starają się chronić swoją prywatność. Zdjęcia jednak nie kłamią - aktorska para spodziewa się pierwszego dziecka.

- Jestem podekscytowana, że mogę ogłosić, że spodziewają się dziecka - potwierdziła agentka Ruperta w rozmowie z TMZ po wypłynięciu zdjęć paparazzi.

Nie wiadomo, czy Rupert i Georgia spodziewają się chłopca czy dziewczynki. Agentka aktora nie zdradziła także, w którym miesiącu ciąży jest przyszła mama. Fani filmowego Rona są podekscytowani. W mediach społecznościowych życzą przyszłym rodzicom dużo zdrowia i siły.

RadioZET.pl/PCh