Obserwuj w Google News

Rupert Grint został ojcem. Gwiazdor "Harry'ego Pottera" przywitał na świecie pierwsze dziecko

Sylwia Wamej
1 min. czytania
08.05.2020 13:04
Zareaguj Reakcja

Rupert Grint został ojcem. Aktor, któremu ogromną popularność przyniosła rola w "Harrym Potterze" podzielił się radosną nowiną ze swoimi fanami. Jakiej płci jest maluszek?

Rupert Grint
fot. Jules Annan/ East News

Rupert Grint został ojcem. Gwiazdor "Harry'ego Pottera" doczekał się dziecka

Rupert Grint został tatą. Gwiazdor "Harry'ego Pottera" i jego ukochana, Georgia Groome po raz pierwszy zostali rodzicami. W czwartek portal Entertainment Tonight doniósł, że pociecha 31-letniego aktora jest już na świecie.

Aktorska para doczekała się córeczki. W oświadczeniu, które ogłosił agent gwiazdora, Rupert prosi, aby zwłaszcza teraz uszanować prywatność rodziny.

"Rupert i Georgia są zachwyceni narodzinami swojej córeczki. Para prosi o uszanowanie ich prywatności w tym wyjątkowym czasie" - czytamy w oświadczeniu.

Poród ukochanej Ruperta Grinta przebiegł na szczęście bez żadnych komplikacji. Para chce teraz cieszyć się wspólnymi chwilami, z dala od mediów.

Rupert Grint: Gdzie zagrał 31-letni aktor?

Rupert Grint najbardziej znany jest z roli Rona Weasleya z serii "Harrym Potterze". To właśnie ta rola dała mu największą popularność. 31-latek ma też na swoim koncie kreacje w takich filmach jak m.in. "Śniegi wojny", "Charlie musi umrzeć" oraz "Przekręt".

Rupert Grint i Georgia Groome są parą od dziesięciu lat. Ukochana Grinta również jest aktorką. Widzowie mogą ją kojarzyć z takich produkcji, jak m.in.  „Angus, stringi i przytulanki” oraz „Z Londynu do Brighton”.

 

RadioZet.pl/SW