Zamknij

Fani komentują rozwód Dody. Piszą wprost: "Widać było, że tam nie ma chemii" i wytkają kłamstwo

10.06.2021 16:26

Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem. Wokalistka opublikowała oficjalny post w tej sprawie, czym wywołała lawinę komentarzy. Fani przesyłają słowa wsparcia, ale sporo jest też gorzkich refleksji i negatywnych uwag, wytykających gwieździe nieszczerość. 

Doda i Emil Stępień
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Doda bierze rozwód z Emilem Stępniem. Wokalistka poinformowała na Instagramie, że złożyła pozew i nie zamierza wycofywać się z decyzji. Jednocześnie podkreśliła, że dalej będzie współpracowała z Emilem nad produkcjami filmowymi, dzieląc obowiązki w ich spółce.

Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną - napisała Doda. 

Rozwód Dody i Emila Stępnia kończy trwające trzy lata małżeństwo. Para pobrała się w kwietniu 2018 roku w hiszpańskiej Marbelli po ślubie cywilnym w Ciechanowie. Obie ceremonie udało się zachować w ścisłej tajemnicy przed mediami. Rabczewska związała się z producentem "Pitbulla" po zerwaniu zaręczyn z Emilem Haidarem, który wytoczył jej później proces w sądzie. W czasie małżeństwa ze Stępniem gwiazda postanowiła zająć się produkcją filmową i nakręciła film "Dziewczyny z Dubaju". Niestety premierę będzie świętowała już jako ex żona.  

Emil Haidar wyśmiał rozwód Dody. Ostry wpis byłego partnera gwiazdy

Rozwód Dody z Emilem Stępniem. Fani komentują rozstanie pary 

Internauci obserwujący Dodę na Instagramie nie omieszkali skomentować postu gwiazdy. Większość przesyłała słowa otuchy i gratulowała odważnej decyzji oraz życzyła szczęścia na nowej drodze życia. Nie brakowało jednak gorzkich refleksji na temat związku z Emilem. Fani zwracali uwagę, że nie było przypadku w tym, że Doda nie pokazywała się z mężem w social mediach, ani nie zabierała go ostatnio na wakacje. 

Wisiało w powietrzu 

To było do przewidzenia. Wzięła ślub z przyjacielem, widać było, że tam nie ma chemii.

To było oczywiste po miesięcznym wypadzie Dody do Meksyku z koleżankami podczas jej urodzin oraz po majówce spędzonej również tylko w żeńskim gronie. Ja już od lutego byłam tego pewna - czytamy w komentarzach. 

Internauci przypomnieli także gorące zdjęcia Dody z amerykańskim muzykiem Maxem Hodgesem, które przez przypadek zostały namierzone w sieci. 

Mieć fajnego męża, wykorzystać go zawodowo i zdradzić na urlopie [...] Mogę się założyć, że to nie pani Doda złożyła pozew, tylko jej ex, po donosie, że ma rogi.

Część nie kryła rozczarowania decyzją wokalistki, a nawet oburzała się za nieszczere dementi sprzed dwóch miesięcy, gdy Doda drwiła z plotek o kryzysie we wspólnym Instastories z Emilem.

A chwilę temu odpowiadałaś na Q&A i okłamałaś nas wszystkich, że między wami sielanka! ŻENADA.

Ech, jakie to było do przewidzenia i znów będzie, że wszyscy ją ranią itd. Odgrzewany kotlet.

Mam odczucie, że Pani z nikim nie będzie tak dobrze, jak z samą sobą - podkreślają komentujący. 

Pamiętajmy, że każdy kij ma dwa końce. Dorota to z*jebistą babką i ja ją kocham za osobowość, podziwiam za urodę i talent, ale... Wydaje mi się, że jest trochę za bardzo zapatrzona w siebie, a żaden facet na dłuższą metę nie będzie z taką kobietą. Jeśli oczywiści myśli przyszłościowo. Cóż, nie można mieć w życiu wszystkiego, któraś strona życia zawsze bardziej "utyka". Może w życiu Dody to miłość?

Zgadzacie się z tym? 

loader