Zamknij

Rozenek zapowiada nadejście jesieni a internauci kpią: „Dalekie od realiów”

Anna Skalik
14.09.2022 14:43

Małgorzata Rozenek zachęca fanów do tego, by przed zbliżającą się jesienią i zimą zadbali o swoje zdrowie i odporność poprzez właściwe odżywianie się. Zdaniem internautów "Perfekcyjna" całkiem mija się z realiami polskich domów.

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek/screen

Wielkimi krokami zbliża się jesień, a wraz z nią na instagramowe profile gwiazd wjeżdżają grube swetry, jesienne krajobrazy pełne złotych liści, a także propozycje dla osób, chcących poprawić swoje zdrowie przed zbliżającym się chłodnym okresem roku.

Małgorzata Rozenek skorzystała z okazji, by promować zdrowe odżywianie, o które właśnie teraz należy zadbać szczególnie – by nie dać się chorobom, rzecz jasna. Na swoim profilu „Perfekcyjna” zachęca do przejścia na dietę pudełkową. Internauci od razu wytknęli jej życie z dala od realiów.

Zobacz także:  Piękny gest Karola III i jego żony. Mało kto o tym wiedział

Rozenek zapowiada nadejście jesieni a internauci kpią: „Dalekie od realiów”

Jak wiadomo, Małgorzata Rozenek ma własną firmę cateringową i nic dziwnego, że promuje w sieci dietę pudełkową. Internauci zwrócili jednak uwagę na odrealnioną reklamę, na której gwiazda TVN pokazana jest przy zastawionym stole, ubrana w piękną sukienkę, w pełnym makijażu i z nienaganną fryzurą. Zdaniem komentujących, taki obraz jest całkowicie niewiarygodny.

Ja po domu też chodzę w sukience i szpilkach.

Reklama powinna być wiarygodna jesteśmy kobietami nie dajmy sobie wcisnąć kitu – piszą.

W komentarzach pojawiają się zarzuty o to, że Rozenek pokazuje życie dalekie od realiów i dla większości jej obserwatorów po prostu nieosiągalne.

Osobiście nie jestem fanką tego typu reklam, bo są dla mnie dalekie od realiów większości Polek – dodaje ktoś inny.

Trudno nie przyznać takim wpisom racji, bo obecnie żywienie rodziny dietą pudełkową byłoby zabójcze dla większości gospodarstw domowych. U Małgorzaty Rozenek jeden dzień diety pudełkowej to koszt – zależnie od rodzaju – około 50-60 złotych dziennie, czyli około 1500 zł tylko dla jednej osoby. A dla całej rodziny? „Żenada” - podsumowuje jedna z internautek.

Rzeczywiście Małgorzata Rozenek kompletnie nie zna polskich realiów?