Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek wynajęła "architekta porządku" do przeprowadzki. W sieci burza. "Cyrk na kółkach" [FOTO]

3 min. czytania
01.07.2022 09:37
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się, że przy przeprowadzce korzysta z pomocy "architekta porządku". W sieci zawrzało, internauci podzielili się obozy krytyków i zwolenników takiego zachowania.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. screen: YouTube Party

Małgorzata Rozenek-Majdan nie musi narzekać na brak wielbicieli, intratnych propozycji zawodowych oraz pieniędzy. Jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, gwiazda stacji TVN i wprawna bizneswoman od wielu lat uważana jest przez fanów za wzór do naśladowania. "Perfekcyjnej pani domu" zdarzają się wizerunkowe wpadki, jak w przypadku niedawnej afery z Paradą Równości, jednak może liczyć na sympatię szerokiego grona internautów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obecnie Małgosia i jej rodzina są w trakcie przeprowadzki do nowego domu, nietrudno więc zgadnąć, że czeka ich sporo pracy i "życie na walizkach".

Na szczęście celebrytka może liczyć na pomoc fachowców. Proces przeprowadzki rzecz jasna opisuje na swoim profilu na Instagramie.

Co tu się dzieje! Właśnie się zaczęło, jedno z największych logistycznych wyzwań naszego życia. Nie jesteśmy sami, jest z nami (...) to daje nadzieje, że skończymy jeszcze w tym stuleciu - napisała gwiazda w jednym z postów.

Okazuje się, że Rozenek-Majdan postanowiła skorzystać z usług "architekta porządku", a sprzątanie pozostawić w rękach profesjonalnej firmy.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek-Majdan korzysta z pomocy przy przeprowadzce. Została oskarżona o snobizm?

- To będzie perfekcyjna organizacja po przeprowadzce. Przede mną i przed moim zespołem 6 dni intensywnej pracy. Rozpakowywanie prawie 200 kartonów, ubranie kuchni w przepiękne i funkcjonalne wyposażenie organizacyjne, zaprojektowanie i montaż dodatkowych szaf do przechowywania. Lista zadań jest długa, a jeszcze namawiamy Małgorzatę Rozenek na zrobienie w trakcie rozpakowywania drobnego declutteringu garderoby - czytamy we wpisie Agnieszki Witkowskiej, która pomaga celebrytce w ogarnięciu związanego z przeprowadzką chaosu.

Tymczasem w sieci nie brakuje komentarzy osób, które zarzucają Rozenek-Majdan snobizm i konsumpcjonizm.

- Myślałem, że Perfekcyjna Pani domu sama takie rzeczy ogarnia.

- Architektka porządku, to dopiero cyrk na kółkach. Służąca już wybrana? Pani do zbierania kupek na ogródku -nie zapomnij. Normalnie Carringtonowie!

- Czekaj, czekaj, to nawet do przeprowadzki trzeba kogoś? Zamiast 3 lat to w 5 dni, nie no madżik. Widocznie konsumpcjonizm wszedł za mocno, podziel się z uchodźcami, będzie przyjemne z pożytecznym.

- Sianko goni sianko, ale ważne, że wielu ogarnia swoje rzeczy samemu w domu, ale nie publikuje - jak można swoich rzeczy z domu nie ogarniać?! - czytamy.

Wielu internautów nie widzi niczego dziwnego w korzystaniu z profesjonalnej pomocy przy przeprowadzce. Ich zdaniem krytykujący Małgorzatę ludzie są po prostu zawistni.

- Nie rozumiem jadu ludzi. Profesjonalna pomoc jest przydatna, tym bardziej od to jest Pani architekt. To są pracujący ludzie, potrzebowali pomocy to w czym wasz problem? Jakbym nie miała czasu i byłoby mnie stać, sama bym wynajęła kogoś to zorganizowania domu.

- Grażyny i Janusze, którzy swoje życie ogarnęli tak, że muszą swoje frustracje wylewać w komentarzach. Czy to tak trudno zrozumieć, że można mieć pieniądze i wydawać je wg własnego uznania?

- Tak czytam te komentarze i po prostu nie mogę na ten ścisk du*y u niektórych. No nie mogą się pogodzić z tym, że jak kogoś stać, to może mieć profesjonalną pomoc. Zresztą, w życiu nie chodzi o to, żeby udowadniać i się mocować, tylko żeby dobrze żyć! - komentowali użytkownicy Instagrama.

Małżeństwo "Majdanów" prawdopodobnie nie zdawało sobie sprawy, że wywoła tak gorącą dyskusję.