Zamknij

Rozenek-Majdan oskarżona o retusz zdjęć. Odpowiedziała na zarzuty. "Photoshop aż razi w oczy!" [FOTO]

11.01.2022 12:39

Małgorzata Rozenek-Majdan musiała zmierzyć się z oskarżeniami o retuszowanie zdjęć w bikini i przesadę w korzystaniu z programów graficznych. Celebrytka ostro odpowiedziała i pokazała "nieocenzurowaną" wersję fotografii.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. screen: YouTube

Małgorzata Rozenek-Majdan to dla wielu kobiet wzór do naśladowania. Nie da się ukryć, że celebrytka i prezenterka jest także wytrawną bizneswoman, która potrafiła przekuć medialny rozgłos w wielkie pieniądze. Gwiazda TVN, doskonale znana widzom z takich programów jak "Perfekcyjna pani domu" czy "Projekt Lady", cieszy się ogromną sympatią fanów, a z mężem Radosławem Majdanem tworzą czołową krajową "power couple", brylując w mediach, otrzymując intratne kontrakty reklamowe i stale pracując nad swoim wizerunkiem. Małgosia zdaje sobie sprawę, jak potężnym narzędziem są media społecznościowe i za ich pośrednictwem jest w stałym kontakcie z wielbicielami, relacjonując życie zawodowe i prywatne.

Rozenek-Majdan przyzwyczaiła nas do odważnych zdjęć, na których często eksponuje biust i pośladki. Uroda i figura 43-latki może imponować, a internauci prześcigają się w prawieniu gwieździe komplementów. Nie brakuje jednak opinii, że celebrytka mocno pomaga sobie programami graficznymi, a część jej zdjęć jest wyretuszowana. Nie inaczej było, kiedy Małgosia pochwaliła się odważnym zdjęciem z wakacji, na którym prezentuje się od tyłu w skąpym bikini. Oburzona oskarżeniami "Perfekcyjna" postanowiła odpowiedzieć na zarzuty.

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na zarzuty. Gwiazda oskarżona o retuszowanie zdjęcia

Część internautów twierdzi, że Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciu wygląda nienaturalnie, co ma być efektem nieudanego retuszu fotografii.

- Widać gołym okiem, że fotka przerabiana, a ten cień ręki zgiętej! Małgosiu, nie wierzę, że nogi pani nie przerabiała programem do wydłużania nóg, tylko czemu to ma służyć, bo przecież i tak ma pani dobrą figurę, a długość nóg do pani wzrostu tutaj jest nieproporcjonalna.

- Czy zdjęcia nie są przerobione? Mam spore wątpliwości. Zwróćcie uwagę na liście na samym prawym i lewym brzegu zdjęcia. Tak jakby rozciągnięte, co może być skutkiem delikatnego odjęcia sobie kilku centymetrów tu i ówdzie.

- Photoshop aż razi w oczy!

- Coś Ty, pani Małgorzato, zrobiła ze swoimi nogami na pierwszym zdjęciu - czytamy. 

Małgorzata postanowiła odpowiedzieć i na swoim Instastory opublikowała wersję "nieocenzurowaną" i "reżyserską" omawianej fotografii. W ironiczny sposób zwróciła się także do komentujących.

- A jeżeli jesteś grafikiem i wiesz wszystko o obróbce fot, wpadnij, bo ktoś musi im wytłumaczyć sprawy związane z perspektywą, obiektywem szerokokątnym, suwakami i takimitam z d*py niepotrzebnymi sh*tstormami - napisała.

Najwyraźniej Małgosia ma już dosyć internetowych uwag dotyczących jej zdjęć.