Zamknij

Roxie Węgiel na pokładzie ewakuowanego samolotu. Gwiazda wyjaśniła, co się stało

06.12.2021 15:20

Roxie Węgiel przeżyła nie lada chwile grozy. Nastolatka miała rozpocząć urlop w Emiratach Arabskich. Niestety, samolot, w którym była na pokładzie, miał wypadek. Roxie wytłumaczyła swoim fanom, co się stało.

Roxie Węgiel
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Roxie Węgiel jest niezwykle zapracowana. Gwiazda miała niedawno rozpocząć wymarzony urlop w Emiratach Arabskich. Niestety, jak się okazało, samolot, którym miała lecieć, miał wypadek.

Do niebezpiecznego zdarzenia miało dojść w niedzielę. Na Okęciu pojazd do odladzania uderzył w skrzydło samolotu, w którym znajdowała się nastoletnia gwiazda. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak Roxie wyleciała dzień później. Całą sytuację skomentowała na Instagramie.

Zobacz też: Roksana Węgiel wystąpi na dorosłej Eurowizji? Zdradziła Radiu ZET swoje plany [WIDEO]

Roxie Węgiel na pokładzie ewakuowanego samolotu. Gwiazda wyjaśniła, co się stało

"Wszystko jest git! Nie martwcie się. Musieliśmy wczoraj opuścić samolot, ze względu na zaistniałą sytuację. Spędziliśmy noc w hotelu i jak wszystko dobrze pójdzie, za chwilę wylatujemy, także chill" - podkreśliła młoda artystka w swoich mediach społecznościowych.

Urlop w ciepłych krajach z pewnością przyda się Roksanie. Nastolatka ma teraz sporo na głowie. Pracuje nad nową płytą, a do tego współprowadzi program "You Can Dance - Nowa generacja". Warto podkreślić, że w niedzielę wyemitowany został finałowy odcinek tanecznego show.

loader