Zamknij

Rosyjska vlogerka bagatelizuje gwałcenie Ukrainek przez żołnierzy? „Kto by je chciał piep***ć?” [WIDEO]

Klaudia Bochenek
01.04.2022 14:50

Rosyjska vlogerka opublikowała nagranie, które internauci udostępnili dalej w aplikacji Telegram. Dziewczyna niejako uniewinnia żołnierzy, którzy gwałcą ukraińskie kobiety. Według niej po przekroczeniu pewnego wieku takie czyny są „legalne”. Zaznacza także, że to Rosjanki są najpiękniejsze na świecie.

rosyjska vlogerka
fot. screen Tik Tok el.ellyl

Wojna w Ukrainie trwa od ponad miesiąca. Mieszkańcy atakowanego kraju dzielą się z mediami przerażającymi informacjami dotyczącymi czynów rosyjskich żołnierzy. Mają oni systematycznie gwałcić kobiety, nierzadko na oczach dzieci. Jedna z mieszkanek Mariupola po takim czynie zmarła. Osierociła 6-letniego syna.

Zobacz także: Wojna na żywo – najnowsze informacje

Rosyjska vlogerka popiera gwałt na Ukrainkach?

- Oni już zaczęli gwałcić nasze kobiety. Docierają do nas informacje od osób, które znam osobiście, że 17-letniej dziewczynie też się to przytrafiło, a potem ją zabili. Jesteśmy więc przerażeni i przestraszeni, ale nie zamierzamy się poddać – mówiła dla CNN Svetlana Zroina, mieszkanka Chersonia.

Kobiety są często zastraszane – jeśli nie oddadzą się żołnierzom, słyszą groźby śmierci. Są także szantażowane, że jeśli nie ulegną Rosjanom, to zginie ich mąż, dzieci czy rodzice.

- Kazał mi zdjąć ubranie. Potem obaj zgwałcili mnie jeden po drugim. Nie obchodziło ich, że mój syn płakał w kotłowni. Kazali mi się zamknąć i wrócić. Cały czas trzymali broń za moją głową i szydzili ze mnie, mówiąc: Jak myślisz, jak dobrze ona ssie? Zabijemy ją, czy utrzymamy przy życiu?” - opowiadała dla „The Times” anonimowa Ukrainka pod pseudonimem „Natalia”, na co dzień mieszkająca pod Kijowem.

Głos w sprawie zabrała pewna Rosjanka, której wideo zostało udostępnione na kanale „Bozhejakekonchene” w aplikacji Telegram. Są tam gromadzone nagrania modelek, influencerek i zwykłych obywatelek, które negatywnie wypowiadają się o Ukrainkach, uchodźcach, sankcjach czy też w irracjonalny sposób zachwalają swoją ojczyznę.

- Lecą na Internet i płaczą: „rosyjscy żołnierze gwałcą nasze 17-letnie dziewczyny”. Po pierwsze, zgodnie z prawem wiek zgody [na seks - przyp. red.] to 16 lat, więc jest to dozwolone. Po drugie: rosyjskie kobiety, su*i, są najpiękniejszymi kobietami na świecie, i niestety, albo na szczęście, żołnierze mają wśród kobiet ogromne wzięcie – mówi dziewczyna widoczna na nagraniu. Według internautów, którzy natychmiast rozpoczęli śledztwo, to Elianora Marvin, mieszkająca w Jarosławiu w Rosji.

- Nasze su*i kochają żołnierzy. Oni po prostu się od nich opędzają, ponieważ mają ku***sko duże powodzenie wśród pięknych rosyjskich kobiet. Naprawdę myślicie, że są im potrzebne wasze j***dła, s*ki? To świnie, które zostały całkowicie wyr***ane. Chodzące wory tłuszczu, wulgarne, przenoszące choroby weneryczne, które albo zbierają truskawki w Polsce, albo pie***ą się w Emiratach Arabskich? Strach nawet dotknąć takie dziewczyny. To beznadziejny przypadek. Piep***ny bukiet chorób wenerycznych. Kto by je chciał piep***ć, kto ich potrzebuje? - wypowiada się Rosjanka na temat ukraińskich kobiet.

W swoim innym wideo Europejczyków nazwała nazistami uważającymi się za „nadludzi”. Jej zdaniem tak naprawdę te osoby można nazwać „zerami”, które są wręcz uzależnione od rosyjskiego gazu, uniwersytetów, zakupów i kultury.

steven seagal jaromir nohavica gerard depardieu
12 Zobacz galerię
fot. Bernard Patrick/ABACA/EAST NEWS, Bartosz KRUPA/East News, Stephen Caillet / Panoramic/Starface/East News