Zamknij

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami. Para wybrała wyjątkowe imię dla dziecka

28.09.2020 12:14

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami. Para przywitała na świecie synka, któremu dali wyjątkowe imię, będące hołdem dla zmarłego brata Joaquina Phoenixa.

Rooney Mara i Joaquin Phoenix
fot. Rex Features/ East News

Rooney Mara i Joaquin Phoenix doczekali się pierwszego dziecka. Od jakiegoś czasu w mediach krążyły plotki, że Rooney Mara jest w ciąży, jednak aktorka nigdy nie potwierdziła tej informacji. Teraz radosną nowiną o przyjściu dziecka aktorskiej pary na świat podzielił się z opinią publiczną reżyser - Victor Kossakovsky.

Synek Rooney i Joaquina dostał na imię River. Warto podkreślić, że jest ono nieprzypadkowe, ponieważ właśnie tak na imię miał brat Joaquina Phoenixa, który w 1993 roku przedawkował narkotyki. Imię synka aktorskiej pary jest hołdem dla zmarłego brata.

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostaną rodzicami? 35-letnia aktorka jest w 6. miesiącu ciąży?

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami. Para wybrała wyjątkowe imię dla synka

Joaquin i Rooney poznali się w 2013 roku na planie filmu "Ona". Zagrali też razem w filmie "Maria Magdalena". Parę łączy nie tylko miłość do kina, ale również do ekologii. Oboje są bardzo zaangażowani w sprawy dotyczące praw zwierząt czy ochronę klimatu. Chętnie wspierają rozmaite inicjatywy dotyczące planety. Obydwoje nie jedzą też mięsa. Para niedawno zaangażowała się we wspólny projekt - film "Dominion", który ujawnia okrucieństwa przemysłowej hodowli zwierząt.

Posłuchaj podcastu

loader

RadioZet.pl/ Onet.pl