Obserwuj w Google News

Ron Perlman wziął ślub z 23 lata młodszą partnerką. W sieci pojawiło się nagranie z wesela [WIDEO]

2 min. czytania
29.06.2022 16:47
Zareaguj Reakcja

Ron Perlman, czyli 72-letni aktor, znany z m.in. filmu "Hellboy" ożenił się. Ukochaną aktora jest młodsza aż o 23 lata Allison Dunbar. Szczęśliwi zakochani podzielili się nagraniem z wesela w mediach społecznościowych.

Ron Perlman
fot. Instagram.com/ Ron Perlman

72-letni Ron Perlman po raz drugi ożenił się. Gwiazdor znany z m.in. filmu "Imię róży" oraz "Hellboy" poślubił swoją ukochaną, młodszą o 23 lata, aktorkę, Allison Dunbar. Zakochani wzięli ślub zaledwie kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu. 49-letnia wybranka gwiazdora postanowiła podzielić się nagraniem z wesela w mediach społecznościowych.

Zobacz też :Dawid Czupryński wziął ślub. Gwiazdor "Na Wspólnej" poślubił ukochaną Patrycję

Ron Perlman wziął ślub z 23 lata młodszą partnerką. W sieci pojawiło się nagranie z wesela [WIDEO]

Ukochana Rona wyglądała pięknie. Aktorka postawiła na krótką sukienkę z koronki, do której dobrała złote szpilki. Z koli Perlman wybrał klasyczny czarny garnitur, czarną koszulę i złoty krawat. Para podzieliła się z fanami na Instagramie nagraniem pierwszego tańca. Taneczny układ wykonali do utworu "You Make Me Feel So Young" Franka Sinatry. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w pięknych i romantycznych Włoszech.

Warto dodać, że Ron Perlman w 1981 roku poślubił Opal Perlman. Para jest rodzicami dwójki pociech. Do tej pory tworzyli zgraną parę, jednak w 2019 roku postanowili się ze sobą rozstać po wielu latach.

Zawodowo Perlman znany jest z takich filmów jak m.in. "Imię róży", "Star Trek", "Conan Barbarzyńca", czy "Hellboy". Gwiazdor jest też laureatem Złotego Globu z 1989 roku dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym za rolę Vincenta w produkcji "Piękna i bestia".

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska