Zamknij

Romanowska zgłosi hejtera na policję? „Kompleksów więcej niż kilogramów”

06.10.2022 11:23

Ela Romanowska niedawno opublikowała w sieci fragment rozmowy, w którym obraża ją internautka. Aktorka idzie na wojnę z hejterami. Do akcji ma wkroczyć policja.

Ela Romanowska
fot. Tadeusz Wypych/East News

Ela Romanowska została po raz kolejny obrażona w sieci. Jeszcze niedawno media donosiły o nienawistnym komentarzu „fanki”, która w ostrych słowach skomentowała przemyślenia Romanowskiej o występie Tamary Gonzalez Perei w „Sprawie dla reportera”. Teraz aktorka podzieliła się ze światem kolejnymi hejterskimi wiadomościami, jakie otrzymała.

Internauta atakuje Romanowską: „zarozumiała, gruba s*cz”

Gwiazda ponownie musiała zmierzyć się z przykrymi komentarzami na swój temat.

- Gruba, a ty wiesz, że się znamy? I że wiem, że nie jesteś taka miła i sympatyczna, na jaką pozujesz? Jak ktoś cię nie zna, to myśli „o, sympatyczna grubaska”. A jak miał ktoś z tobą do czynienia w realu to wie, że to ściema – zadufana w sobie, zarozumiała s*cz. A kompleksów więcej niż kilogramów – napisał ktoś „anonimowo”.

Ela Romanowska powoli traci cierpliwość. Zapowiedziała, że sprawa prawdopodobnie trafi na policję.

- Moja cierpliwość chyba się już kończy, ale może policja będzie mieć jej więcej – poinformowała.

Dane hejtera po raz kolejny zostały zasłonięte przez aktorkę, która najwyraźniej nie chce narażać go na atak jej wiernych fanów. Zapewne tożsamość autora przykrych komentarzy pozna jedynie policja. Kibicujecie Eli w jej walce z hejtem?

loader
ig elaromanowska
fot. Screen Instagram (@elaromanowska)