Zamknij

Rolnik szuka żony: widzowie oburzeni uczestniczką. Zataiła ważny fakt? [WIDEO]

03.10.2022 11:02

Drugi odcinek „Rolnik szuka żony” za nami. Tym razem mogliśmy zobaczyć pierwsze spotkania rolników i rolniczki z uczestniczkami oraz uczestnikami. W kilku przypadkach od razu widać było iskry – tak było przy rozmowie Tomasza R. z ciężarną Klaudią. Niestety, jedna z kobiet podpadła nie tylko rolnikowi, ale też widzom.

Rolnik szuka żony
fot. screen TVP VOD Rolnik szuka żony odc. 2

W programie „Rolnik szuka żony” 41-letni Tomasz R. spotkał się z kilkoma kobietami. Jedna z randek odbyła się w trybie online, a kandydatka wywarła na uczestniku pozytywne wrażenie. Kiedy w show pojawiła się 23-letnia Klaudia, rolnik i widzowie byli zaskoczeni jej dojrzałością i tym, jak podeszła do sprawy. Bała się też, że Tomasz ją odrzuci, ale jak na razie się na to nie zapowiada.

Inaczej sytuacja wyglądała z 40-letnią Karoliną. Kobieta w liście, który napisała do rolnika, najwidoczniej zapomniała napisać, że jest mamą dorosłego syna. Tomasz był widocznie niezadowolony.

Zobacz także: Rolnik szuka żony 9: Rolnik zainteresowany kobietą w zaawansowanej ciąży

Rolnik szuka żony: widzowie oburzeni jedną z uczestniczek

Tomasz R. prowadzi 35-hektarowe gospodarstwo, nastawione na produkcję mleka i bydła opasowego. Przez 7 lat był w związku, jednak od 3 lat doskwiera mu samotność. Jest ojcem dwóch córek i nie ukrywa tego faktu. Był więc niezadowolony, kiedy 40-letnia Karolina pominęła to, że jest mamą.

Kobieta, która przyjechała znad morza, powiedziała Tomaszowi, że od razu jej się spodobał. Rolnik zapytał, czy jest „gotowa na związek, na dzieci w związku”. Wtedy też Karolina wyznała, że już ma 22-letniego syna i przytaknęła, że w liście chyba o tym nie wspomniała.

- Wywarła na mnie negatywne wrażenie. Zataiła fakt, że ma dziecko. Nie widzę jej jako partnerki, kandydatki, czy faworytki – mówił rolnik po spotkaniu.

- Nie napisałam, bo nie miałam gdzie tam tego… No. Ale, że tak powiem, ja nie mieszkam z synem. Tak że uważałam, że… - tłumaczyła się Karolina.

Widzowie również dość chłodno podeszli do kandydatki. W sieci pod fragmentem programu z jej udziałem pojawiła się lawina komentarzy. Wiele osób odnosiło się do jej urody, a niektórzy rzeczywiście do zachowania kobiety.

- „Oj tam, 22 lata to już nie zmieścił się w liście, przecież nie mieszkamy razem, to tak, jakbym już nie miała dziecka, taki tam szczególik” – pisali sarkastycznie internauci.

- No niestety, kobieta jak i mężczyzna, dwie strony powinny ujawniać, że posiadają dzieci bez względu na wiek dziecka. Tak już przy pierwszym spotkaniu jest nieufność jeżeli nie mówi się prawdy i jeszcze raz prawdy – czytamy.

- Kobieta z 22-letnim synem, będącym już samodzielnym mężczyzną na swoim - nie. Młoda dziewczyna w ciąży z innym facetem - zdecydowana faworytka – ironizowano.

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen