Zamknij

Rolnik szuka żony: piękna Diana już zapomniała o Sewerynie. Pokazała swojego chłopaka

29.11.2021 18:40

Diana Stankiewicz została okrzyknięta najpiękniejszą uczestniczką wszystkich dotychczasowych edycji programu "Rolnik szuka żony", ale mimo to nie udało się jej znaleźć w nim upragnionej miłości. Kandydatka Seweryna dobrowolnie opuściła program po tym, jak okazało się, że rolnik flirtuje z inną. Jak się okazuje, wcale tego nie żałuje.

Diana Stankiewicz
fot. Instagram/screen

Diana Stankiewicz była jedną z uczestniczek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym była kandydatką Seweryna. Choć przez widzów została okrzyknięta najpiękniejszą uczestniczką wszystkich dotychczasowych edycji programu, miłości nie udało się jej znaleźć, a Seweryn flirtował z inną. Kiedy Diana się o tym dowiedziała, na własne życzenie wróciła do domu.

Wielu widzów zastanawiało się, co u niej słychać i jak potoczyły się jej losy po programie. Okazuje się, że kobieta nie ma powodu, by żałować niepowodzenia w "Rolniku". Jest teraz szczęśliwie zakochana.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Wesele Krzysztofa i Bogusi. Marta Manowska pokazała zdjęcia [FOTO]

Diana Stankiewicz z programu "Rolnik szuka żony" pokazała chłopaka

Wielu uczestników programu "Rolnik szuka żony" nawet po zakończeniu swojego udziału w matrymonialnym show cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Profil Diany na Instagramie obserwuje blisko 35 tysięcy osób, zaciekawionych dalszymi perypetiami uczestniczki. Jak się okazuje, piękna kandydatka Seweryna znalazła miłość i pokazała ją w sieci.

Jej chłopakiem jest przystojny Filip Rowicki, który - jak wynika z profilu na Instagramie - jest pasjonatem aktywnego stylu życia i świetnie odnajduje się na siłowni. Niedawno w swojej relacji Diana pokazała ich wspólne zdjęcie, ale fotka pary jest także w jednym z postów Filipa. Pod zdjęciami obydwoje wymieniają się także jednoznacznymi komentarzami.

loader