Zamknij
Marta Manowska
  • Krzysztof
  • Stanisław
  • Elżbieta
  • 5 Zobacz
fot. Weronika Marczyk-Kielbasa/TVP/East News

"Rolnik szuka żony" wraca na ekrany TVP w niedzielę 19 września. Teraz telewizja ujawniła już, kim są bohaterzy programu, o których serca walczyć będą uczestnicy. Oto ich sylwetki.

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów TVP. Już za kilka tygodni show wraca na antenę - niezmienne z Martą Manowską w roli prowadzącej. Znamy już sylwetki rolników i rolniczek, o których serca walczyć będą uczestnicy programu. Kim są i czym się zajmują? W naszej galerii prezentujemy najważniejsze informacje o uczestnikach i uczestniczkach ósmej edycji "Rolnika".

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Marta i Paweł będą mieli dziecko? Potwierdzili wymownym obrazkiem [FOTO]

Rolnik szuka żony wraca na antenę

Każdą z serii programu "Rolnik szuka żony" poprzedza specjalny pilotażowy odcinek, w którym prezentowani są potencjalni uczestnicy i uczestniczki, którzy zgłosili się do programu. Po prezentacji ich sylwetek widzowie wysyłają do nich listy. Tradycyjnie te osoby, które dostaną najwięcej listów, a zatem będą cieszyły się największym zainteresowaniem, trafiają do programu. W ten sam sposób wyłoniono finalną piątkę ósmej edycji "Rolnika", których zobaczymy w programie już 19 września 2021. W galerii prezentujemy ich sylwetki.