Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: już wiadomo, co dzieje się z Bogusią po śmierci Krzysztofa

2 min. czytania
18.06.2022 08:26

Fanów programu "Rolnik szuka żony" przed kilkunastoma dniami zaskoczyła przykra informacja o śmierci Krzysztofa z ósmej edycji. Od niedawna jego żoną była poznana w programie Bogusia. Wiadomo już, co się z nią dzieje.

Rolnik szuka żony
fot. Rolnik szuka żony/screen

Śmierć Krzysztofa z ósmej edycji programu " Rolnik szuka żony" wstrząsnęła wszystkimi fanami miłosnego reality-show. Mężczyzna powiesił się w oborze, a jego ciało znalazła żona Bogusia, którą poznał właśnie w "Rolniku". Ponieważ kobieta była z Warszawy i właśnie dla Krzysztofa porzuciła miasto, przeprowadzając się na jego gospodarstwo na Warmii, fani programu zastanawiali się, co dalej będzie się działo z kobietą. Wiadomo było, że na krótko po śmierci Krzysztofa pogrążona w rozpaczy kobieta przebywała jeszcze w gospodarstwie zmarłego tragicznie męża. Dołączył do niej syn Krzysztofa.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Krzysztof chciał unieważnić ślub. Przed śmiercią udał się do księdza

Rolnik szuka żony: już wiadomo, co dzieje się z Bogusią po śmierci Krzysztofa

Ponieważ Bogusia nie prowadzi kont w social mediach, fani programu "Rolnik szuka żony" nie mieli skąd dowiedzieć się, co postanowiła Bogusia. Pojawiały się pogłoski o tym, czy kobieta przejmie spadem po zmarłym i zdecyduje się zostać w gospodarstwie. Teraz już wiadomo, że Bogusia postanowiła wrócić do Warszawy.

Reporterzy serwisu Goniec.pl udali się do miejscowości, w której mieszkał Krzysztof i tam od sąsiadów dowiedzieli się, że kobieta opuściła dom.

Redakcja poleca

Pożegnała się i wyjechała do Warszawy. Zostawiła wszystko - mówi rozmówca serwisu.

Jak się okazało, Krzysztof cierpiał na depresję. O swoich gorszych dniach mówił już w którymś z odcinków "Rolnika":

Czasami jest bardzo trudno dla mnie. Było parę takich dni, że zapomniałem się w sobie. Nie wiem, z czego to przyszło. Co to za przyczyna była. No ale kilka dni było takich właśnie, że jakieś smutne, ponure. Niby to, że słońce świeciło, ale jednak nie było takiej chęci do zabawy, do wspólnych spacerów - powiedział.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Pomoc w kryzysie psychicznym:
    Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
    Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
    Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
    ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
    Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
    Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)