Zamknij

Rolnik szuka żony: fani obejrzeli zwiastun finału i już wiedzą, kto się rozstał. "I po herbacie" [WIDEO]

02.12.2021 14:11

Finał "Rolnik szuka żony 8" już w niedzielę 5 grudnia. W sieci pojawił się zwiastun finałowego odcinka, a w nim wszyscy uczestnicy i kandydaci. Widzowie są niemal pewni, że jednej z powstałych par nie wyszło. W komentarzach zagotowało się od uszczypliwych żartów. 

Finał "Rolnik szuka żony 8"
fot. Facebook:@rolnikszukazony

Finał programu "Rolnik szuka żony 8" zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę 5 grudnia na antenie TVP1. Marta Manowska ponownie spotka się ze wszystkimi uczestnikami edycji, a ci zaś przeprowadzą rozmowy ze swoimi kandydatami i kandydatkami, których gościli w gospodarstwach.

Przypomnijmy, że na planie ósmej edycji powstały trzy pary: Kamil i Joasia, Elżbieta i Marek oraz Krzysztof i Bogusia. Ci ostatni zaręczyli się jeszcze w czasie trwania zdjęć, a 27 listopada odbył się ich ślub. Szansy na związek pozbawili się za to Kamila i Stanisław. Producentka pieczarek odbyła kolejną nerwową randkę z Adamem i po niej ostatecznie odesłała kandydata do domu. Z kolei wybredny Stanisław oszczędził swoim dziewczynom dramatów i po pamiętnym grillu podziękował wszystkim trzem za udział. 

Finał "Rolnik szuka żony 8: Elżbieta i Marek jednak się rozstali? 

W sieci pojawił się już zwiastun finałowego odcinka "Rolnik szuka żony 8", a w nim najlepsze fragmenty tego, co zobaczymy w niedzielę. 

Ponieważ wcześniej w niedzielę wszyscy kibicujemy polskim skoczkom w Wiśle, to widzimy się w niedzielę WYJĄTKOWO o 21:25 (no, chyba że będą skakać dłużej to może być ciut później, ale widzimy się na pewno) - przekazali twórcy show. Tymczasem internauci wnikliwie przejrzeli poszczególne sceny i są już niemal pewni, że jedna z par nie przetrwała do finału. Zdaniem komentujących Elżbieta i Marek rozstali się, a świadczyć miały o tym nietęgie miny obojga oraz zachowanie mężczyzny, który wyglądał na wyraźnie zrezygnowanego. 

Oj, chyba Ela pogoniła Mareczka

Będzie drama u Eli i Mareczka. Tak rzucił te czekoladki na stół... ulalala

Tak czułam, że jednak pani Elżbieta podziękuje panu Markowi. Tak to wygląda.

Bardziej zorientowani w sprawie donoszą, że w czasie związku Marek miał poważnie "narozrabiać". W skrócie: ingerował w kontakty Eli z synem i o to był największy dym, a na końcu narobił jej wstydu w kościele, gdzie przy wszystkich darł się na księdza, że nie mówi tego, co trzeba - zdradziła jedna z internautek. To już dawno wiadomo, córka Eli opowiedziała wszystko w szczegółach, co tam się wydarzyło - podkreśliła. 

Szczegóły zapewne poznamy w niedzielnym finale. Tymczasem obejrzyjcie zwiastun ostatniego odcinka 8. sezonu "Rolnik szuka żony". 

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen