Zamknij

Rolnik szuka żony: dramat w rodzinie Marka. Kandydat Elżbiety przekazał zasmucające wieści

02.12.2021 15:03

Marek z "Rolnik szuka żony 8" jest pogrążony w żałobie. Wybranek Elżbiety poinformował za pośrednictwem Facebooka, że zmarła jego ukochana mama. 

Marek z "Rolnik szuka żony 8"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

W niedzielę 5 grudnia finał programu "Rolnik szuka żony 8". Na planie z Martą Manowską spotkają się wszyscy uczestnicy i kandydaci, żeby opowiedzieć widzom, jak potoczyły się ich losy po zakończeniu zdjęć. Najciekawiej zapowiada się wątek Elżbiety i Marka, którzy w ostatnim odcinku nie szczędzili sobie czułości i ustalali szczegóły odnośnie wspólnego zamieszkania. W sieci pojawił się już zwiastun finału "Rolnik szuka żony 8", po którym internauci są już niemal pewni, jak wygląda aktualny status relacji Elżbiety i Marka.

Zobacz także

Rolnik szuka żony 8: Marek pogrążony w żałobie. Przekazał smutną wiadomość

Tymczasem wybranek Elżbiety mierzy się z osobistym dramatem. Marek przekazała w mediach społecznościowych, że nie żyje jego mama. 

Z ogromnym żalem w sercu zawiadamiam, że zmarła moja ukochana mama, człowiek o złotym sercu, którą kochał każdy, kto ją znał. Spoczywaj w pokoju mamuś - poinfmorował Marek. 

Przypomnijmy, że Elżbieta niedawno mówiła o tym, że nie pojawiła się na weselu Krzysztofa i Bogusi ze względu na żałobę. 

Rolnik szuka żony: Elżbieta nie przyszła na ślub Krzysztofa i Bogusi. Wydało się, co robiła. Jak się tłumaczy?