Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Wioleta wzięła ślub. Miłość znalazła po programie [FOTO]

2 min. czytania
11.07.2022 17:34
Zareaguj Reakcja

Wioleta z 6. edycji "Rolnik szuka żony" nie znalazła co prawda miłości w programie, lecz szczęście uśmiechnęło się do niej poza kamerami, gdzie poznała tego jedynego. Teraz gwiazda ogłosiła w mediach społecznościowych, że wzięła ślub.

Rolnik szuka żony
fot. Instagram.com/Wioleta Tyczkowska

Wioleta była uczestniczką 6. edycji "Rolnik szuka żony". Choć w programie starała się o serce Adriana, on ostatecznie jej nie wybrał. Na szczęście jak to w przypadku wielu uczestników i uczestniczek "Rolnika" bywa, szczęście uśmiechnęło się do Wiolety po zakończeniu programu. Dwa lata temu zakochała się z wzajemnością w radnym gminy Sejny - Marku Tyczkowskim. 

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Magda Bator wzięła ślub. W pięknej sukni szalała na weselu z gwiazdami 7. edycji [FOTO]

Rolnik szuka żony: Wioleta wzięła ślub. Miłość znalazła po programie [FOTO]

Na początku zeszłego roku Wioleta zdradziła, że razem z partnerem zostaną rodzicami. Synka Mateusza para przywitała na świecie w kwietniu tego roku. Jak się okazuje, Wioleta i Marek postanowili sformalizować swój związek. Para niedawno wzięła ślub, a w  mediach społecznościowych nie zabrakło oczywiście zdjęć z uroczystości. Była uczestniczka "Rolnika" podkreśliła, że połączył ich właśnie program Telewizji Polskiej.

"Połączył nas program 'Rolnik szuka żony' to tam wypatrzyłeś mnie i pokochałeś" - napisała.

Pod instagramowym postem nie zabrakło oczywiście wielu gratulacji oraz ciepłych słów. "Gratulacje, samych pięknych chwil", "zjawiskowa kobieta", "100 lat w zdrowiu, szczęściu, radości i miłości" - gratulowali fani.

To już kolejny ślub na przestrzeni lat z programu "Rolnik szuka żony". Oczywiście najbardziej cieszą małżeństwa zawierane ze sobą w programie, lecz gdy uczestnicy wiążą się i zakładają rodziny po programie, również jest wielką wartością.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska