Zamknij

Rolnik szuka żony 8: Stanisław odnalazł miłość. Pokazał zdjęcie z partnerką. "Miłość kwitnie" [FOTO]

06.12.2021 15:41

Za nami finałowy odcinek "Rolnik szuka żony 8". Stanisław, który wzbudzał mieszane uczucia widzów, pochwalił się w sieci zdjęcie z ukochaną, którą poznał poza programem. Opis fotografii nie pozostawia złudzeń, że to coś poważnego.

Stanisław z "Rolnik szuka żony"
fot. screen: YouTube

"Rolnik szuka żony" gości na antenie Telewizji Polskiej od maja 2014 roku i cieszy pozycją jednego z najpopularniejszych programów randkowych w Polsce. Oryginalna formuła, w której rolnicy i rolniczki zapraszają do swoich gospodarstw kandydatki i kandydatów, próbując odnaleźć miłość, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Za nami finałowy odcinek już 8. odsłony show, która wzbudzała niemałe kontrowersje. Widzowie nie byli zachwyceni postawą części uczestników, ze słowami krytyki musieli zmierzyć się między innymi Kamila i Stanisław. Rolniczce zarzucano wystąpienie wyłącznie dla własnej popularności i manipulowanie kandydatami, z kolei mężczyzna został uznany za nudziarza.

Uczestnik "Rolnika" czuł się niesprawiedliwie oceniony i zarzucał produkcji manipulowanie montażem tak, żeby przedstawić go jako osobę nieciekawą, która nie zapewniała kandydatkom rozrywki i zrażała do siebie. W jego obronie stanęła nawet Ola, a panie najwyraźniej nie czuły się źle traktowane. Tymczasem Stanisław pokazał, że jest człowiekiem otwartym na związek i pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami z nową partnerką.

Rolnik szuka żony
9 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe TVP

Rolnik szuka żony 8: Stanisław zakochał się po programie. Pokazał zdjęcie z nową partnerką

Stanisław za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się szczęściem w życiu osobistym. Rolnik, któremu serce nie zabiło mocniej przy żadnej z kandydatek, odnalazł uczucie poza programem. Na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym w policzek całuje go tajemnicza kobieta. Opis pod fotografią rozwiewa wszelkie wątpliwości.

- Pewnego dnia spotyka się osobę, dzięki której rozumiemy, dlaczego nie wychodziło nam wcześniej. Niby słyszałem to wcześniej, ale zrozumiałem niedawno - skomentował emocjonalnie.

Pod postem Stanisława pojawiły się liczne komentarze fanów, którzy gratulowali mu związku.

- Tak czy siak, cel osiągnięty, jest zauroczenie a może miłość, czyli to czego zabrakło w relacji z dziewczynami. Nie da się zakochać na pstryknięcie palcem.

- Bardzo dobrze Pan zrobił. Z szacunkiem dla czasu swojego i uczestniczek programu. Nie było sensu robić dziewczynom nadziei, skoro nie było iskierki uczucia. To dałoby obu stronom tylko rozczarowanie. Życzę dużo szczęścia i miłości.

- Kamery wykreowały cię na innego człowieka. Średnio wierzyłam, że możesz znaleźć miłość w tak krótkim czasie po programie. Ale nie jesteś takim sztywniakiem, jakim wydajesz się w TV. Powodzonka! Niech miłość kwitnie! - czytamy.

My także dołączamy do gratulacji i życzymy szczęścia.

loader