Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Seweryn wziął ślub. Jego piękna wybranka wyglądała w tym dniu jak marzenie [FOTO]

2 min. czytania
28.06.2022 15:27
Zareaguj Reakcja

Seweryn Nowak z show "Rolnik szuka żony 6" poślubił ukochaną Magdę. Para podzieliła się w sieci nagraniami ze ślubu i wesela. Pokazali też sesję z dnia poprawin.

Rolnik szuka żony: Seweryn wziął ślub. Jego piękna wybranka wyglądała w tym dniu jak marzenie [FOTO]
fot. Instagram:@mos_madeleine_mm

Seweryn Nowak wziął udział w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kandydatki, w tym uroczą Marlenę. Przez moment wydawało się, że z wrażliwą 22-latką połączy go coś więcej, ale po pierwszych wizytach znajomość skończyła się z hukiem. W świątecznym odcinku Sewery nieoczekiwanie przedstawił widzom swoją nową dziewczynę - Magdę, którą poznał w rodzinnych stronach w trakcie programu. 

Partnerka rolnika okazała się nie tylko czułą osobą, ale także ogromną pomocą w agroturystycznym biznesie.

Magda prowadzi też naszą stronę w internecie i robi to naprawdę dobrze. Do tego pięknie dekoruje wnętrza i sale na przyjęcia. I jeszcze doskonale gotuje. Ma po prostu prawdziwy dar przyciągania do siebie ludzi. Goście ją uwielbiają - chwalił ukochaną Seweryn.

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: Seweryn Nowak wziął ślub

W Wielkanoc zeszłego roku gwiazdor "Rolnika" podarował ukochanej pierścionek zaręczynowy. Wkrótce oboje zaczęli rozglądać się za miejscem na imprezę weselną. W oko wpadł im urokliwy folwark, w którym znajduje się stodoła zaadaptowano na salę. To właśnie tam w ubiegły weekend odbyło się wesele Seweryna i Magdy. 

Jak widzimy na relacjach zamieszczonych na Instastory, Magda poszła do ślubu w uroczej białej sukni z rozkloszowanymi rękawami i falbaniastym dołem. Seweryn zaś wybrał zestaw z popielatą marynarką. 

Na weselu Karoliny Pisarek wybuchł pożar. Patricia Kazadi ujawnia: "Wszyscy zaczęli uciekać"

wed
fot. Instastories:@mos_madeleine_mm
serweryn
fot. Instastories:@mos_madeleine_mm
slub seweryne
fot. Instastories:@mos_madeleine_mm
brama
fot. Instastories:@mos_madeleine_mm

Na profilu pojawiły się także zdjęcia z poprawin. W tym dniu nowożeńcy mogli pozwolić sobie już na więcej luzu. Magda pozowała z rodziną w wygodnym komplecie z koszulą à la kimono i w klapkach z futerkiem.