Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Seweryn się żeni! Jego piękna ukochana pochwaliła się pierścionkiem [FOTO]

2 min. czytania
20.04.2021 15:57
Zareaguj Reakcja

Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony 6" szykuje się do ślubu. Jego ukochana Magda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Kiedy ślub byłego "chłopaka" Marleny? 

Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony 6"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Seweryn Nowak był jednym z uczestników 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". O jego względy zabiegało kilka kandydatek, w tym Diana i Marlena. Przez moment szczęście dopisało tej drugiej, ale Seweryn nie zdecydował się na życie z wrażliwą 22-latką. W świątecznym wydaniu programu gospodarz przedstawił nową dziewczynę, Magdę. Jak się okazuje, związek szczęśliwie się rozwija, a już niedługo wkroczy w poważniejszy etap. Były podopieczny Marty Manowskiej niedawno oświadczył się swojej ukochanej. 

Seweryn jest kolejnym bohaterem randkowego show TVP, któremu ułożyło w sprawach sercowych. Wprawdzie jego wybranką nie została żadna z uczestniczek programu, to jednak rolnik może mówić o wielkim szczęściu. Miłość przyszła niespodziewanie i jak się okazało - z rodzinnych stron Seweryna. 

- Magda miała dużo spokoju w sobie. Dużo bardziej dojrzała kobieta, która urzekła mnie swoją osobowością. Poznaliśmy się w trakcie emisji programu - opowiadał o swoim związku w "Pytaniu na śniadanie" Nowak. 

Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian rozstali się. "To jest ostatnie nasze wspólne zdjęcie" [FOTO] 

Rolnik szuka żony: Seweryn Nowak zaręczył się z Magdą

Magda jest nie tylko życiową partnerką Seweryna, ale także jego wspólniczką w biznesie. Razem prowadzą gospodarstwo agroturystyczne w Chwalimiu, które młody rolnik odziedziczył po rodzicach. 

- Magda prowadzi też naszą stronę w internecie i robi to naprawdę dobrze. Do tego pięknie dekoruje wnętrza i sale na przyjęcia. I jeszcze doskonale gotuje. Ma po prostu prawdziwy dar przyciągania do siebie ludzi. Goście ją uwielbiają - chwalił przyszłą żonę Seweryn. 

Były uczestnik "Rolnika" najwyraźniej uznał, że nadszedł czas na zalegalizowanie związku. W Wielkanoc Seweryn oświadczył się swojej ukochanej. 

Said yes - napisała na Instagramie Magda, prezentując na zdjęciu dłoń z pierścionkiem zaręczynowym. 

Kiedy ślub Seweryna i Magdy? Narzeczeni pewnie chcieliby zalegalizować związek jak najszybciej, lecz wszystko zależy od sytuacji związanej z pandemią. Obecnie wiele par przekłada uroczystość na dogodniejszy czas lub decyduje się na skromny ślub w gronie najbliższych. Z podobnym problemem boryka się inny uczestnik szóstej edycji "Rolnika" Sławomir Banasiak, któremu obostrzenia w branży ślubnej również pokrzyżowały plany. 

Koszmar Sławka z "Rolnik szuka żony". Miał być ślub i wesele, ale na planach się skończyło