Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Sebastian komentuje doniesienia o partnerze. "Miałem powodzenie na imprezie"

2 min. czytania
07.12.2021 22:52
Zareaguj Reakcja

Rolnik szuka żony: Sebastian, uczestnik 4. sezonu programu, skomentował doniesienia o tym, że jest gejem. Jak informowały media, miał pojawić się na imprezie z chłopakiem. Oto komentarz uczestnika i najnowsze oświadczenie, jakie zamieścił w social mediach.

Rolnik szuka żony
fot. YouTube/Rolnik szuka żony/screen

Rolnik szuka żony: Sebastian skomentował sensacje o tym, jakoby wziął udział w programie TVP, szukając w nim żony, a ostatecznie związał się z mężczyzną. Jak doniósł portal "Pomponik", powołując się na swoje tajemnicze "źródło", uczestnik czwartej edycji "Rolnika" miał pojawić się na imprezie w jednym z hoteli w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego ze swoim rzekomym chłopakiem. W zabawie brać udział mieli także inni bohaterowie sezonu.

Redakcja poleca

Sebastian, jeden z kandydatów z 4. edycji programu, przyjechał z… chłopakiem! Ciekawie razem wyglądali. Do programu poszedł, by znaleźć żonę. Dzisiaj żyje z mężczyzną - cytuje swoje źródło portal. Teraz komentarz w tej sprawie wydał sam zainteresowany.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski widzi obce wojska wkraczające do Polski. "Aneksja"

Sebastian z "Rolnika" komentuje sprawę z "partnerem": "Ktoś rozpuszcza ohydne plotki"

Z Sebiastianem z czwartej edycji "Rolnika" skontaktował się portal "Jastrząb Post". Bohater programu przekonuje, że pogłoski, jakie pojawiły się na łamach "Pomponika" są ohydnym kłamstwem, które ktoś rozpuszcza z zazdrości.

Przyjechałem tam sam i bawiłem się tylko z dziewczynami. Ktoś rozpuszcza ohydne plotki, bo miałem powodzenie na tej imprezie, a panie siadały mi na kolanach. Może to z zazdrości - mówi Sebastian Zaremba.

To właśnie dla niej tam pojechałem. Chcieliśmy się bliżej poznać. Na szczęście i Agata i ja mamy poczucie humoru i takie plotki na mój temat nie robią na nas wrażenia. Jeszcze nie raz pokażemy się razem i może wszystko się uspokoi – stwierdza Sebastian.

Uczestnik czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" także na swoim Facebooku opublikował oświadczenie, w którym dziękuje za słowa wsparcia osobom, które pomagają mu w trudnych chwilach. Sugeruje także, że osoba, która rozpuszcza plotki na jego temat, jest kimś mu bliskim.

Dziękuję bardzo za tak wiele serdecznych słów w tych trudnych chwilach obrzydliwie zakłamanego HEJTU. Zazdrość, złośliwość, a może chęć reklamy własnego siebie przy okazji skandalu? W 2017 roku już to przechodziłem przy okazji udziału w RSŻ. Wszystko trzeba przeżyć nawet najgorsze kłamstwo kogoś, komu się ufa - napisał Zaremba.

Rolnik szuka żony
9 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe TVP